Jolanta Kustos

Jolanta Kustos, Syrynia

Numer skarbonki: 110674
Pomóż mi zdobyć pieniądze na dalsze leczenie za granicą!
zebrano:
9 zł
0%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

W 2011 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi, w wyniku czego amputowano mi prawą pierś. Do 2012 roku byłam poddana chemioterapii, potem wystąpił okres wyciszenia choroby. W 2014 roku stwierdzono rozsiew wielonarządowy i od tego czasu do chwili obecnej jestem poddawana różnym chemioterapiom.

Po wykorzystaniu wszystkich możliwych terapii (a w Polsce nie ma ich zbyt wiele) zgłosiłam się po pomoc do firmy Oncompass, która znalazła dla mnie lek w Barcelonie. Decyzja o podjęciu tam leczenia nie była dla mnie łatwa, ponieważ wyjazdy za granicę wiążą się z dużymi kosztami. Badanie naukowe, w którym biorę udział jest sponsorowane, natomiast koszty transportu i zakwaterowania muszę opłacać sama.

Nie ukrywam, że zaczyna nam brakować środków. Ja z wykształcenia jestem pielęgniarką, niestety choroba uniemożliwiła mi dalszą pracę, więc obecnie jestem na rencie. Mąż jest emerytem, na utrzymaniu mamy jedną córkę, druga jest już samodzielna. Dzięki Państwa pomocy będę mogła nadal żyć, ponieważ terapia w Barcelonie jest moją jedyną szansą na przedłużenie życia. Z całego serca dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie. 

Darowizny na rzecz leczenia Jolanty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 dni temu 10 zł

życzę powrotu do zdrowia

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem