Józef Kachnowicz

Józef Kachnowicz, Orneta

Numer skarbonki: 111437
Zbieram środki na dalsze leczenie
zebrano:
20 027 zł
66%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Nazywam się Józef Kachnowicz, mieszkam w Ornecie - w niewielkim miasteczku w woj. warmińsko-mazurskim, mam 71 lat. W marcu 2020r zdiagnozowano u mnie raka złośliwego pęcharza moczowego. Guz był wielkości kilku centymetrów. W przeciągu paru miesięcy - od wiosny do jesieni 2020 roku byłem leczony chemią w Klinice Onkologii i Immunoterapii w Szpitalu w Olsztynie. Leczenie na tę chwilę zostało pozytywnie ocenione przez mojego lekarza prowadzącego i guz na razie zginął. Niestety leczenie chemiczne spowodowało skutki uboczne. Moja tarczyca przestała działać i w związku z tym mam problem ze sztywniejącymi mięśniami, co ogranicza możliwość poruszania się. Dodatkowo nerki źle funkcjonują, organizm jest zanieczyszczony i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Wyniki krwi niestety są coraz gorsze.

Razem z małżonką jesteśmy emerytami ze skromnymi dochodami. Liczę na pomoc na dalsze leczenie specjalistyczne. Standardowy czas oczekiwania na lekarza specjalistę jest obecnie mocno wydłużony. Niestety czekanie na leczenie skutków ubocznych chemioterapii w moim przypadku oznacza złe rokowania. Liczę na pomoc finansową, która umożliwiłaby mi opłacenie dojazdów do lekarzy specjalistów oraz dalsze leczenie, jak również sfinansowanie konkretnych leków

Pozdrawiam wszystkich ludzi o dobrym sercu i wszystkim życzę zdrowia!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 880.02 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

16.04.2021 - 880.02 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 19 146,98 zł

Wspierający

Największe darowizny

Darczyńcy Anny Lewandowskiej 3 miesiące temu 20000 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 30 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem