Rak
Karol Wolny

Karol Wolny, Wieruszów

Numer skarbonki: 111024
Leczenie glejaka IV stopnia w Monachium
zebrano:
10 098 zł
3%
cel zbiórki:
270 000 zł

Historia

Mam na imię Karol, mam 44 lata. Mam cudowną żonę i wspaniałą córkę. Całe swoje dotychczasowe życie byłem aktywny, uwielbiałem jazdę na rowerze, nartach, spacery z psem, pracę w ogrodzie, a wieczorem uwielbiałem zatopić się w dobrej książce.

25 maja 2018 r. w pracy zrobiło mi się słabo, straciłem przytomność. To był atak padaczki. W szpitalu długo nie mogłem się ocknąć. Zrobiono mi rezonans i nagle świat się zawalił. Diagnoza - guz w płacie skroniowym. Konieczna była natychmiastowa operacja. W czerwcu zostałem zoperowany, po kilku dniach otrzymałem wynik histopatologii – glejak wielopostaciowy IV stopnia.

Po miesiącu zacząłem 6-cio tygodniowy cykl naświetlań z Temodalem. Czułem się dobrze, ale niestety po powrocie ze szpitala nastąpiły kolejne ataki padaczki. W październiku wykonano mi kolejne badanie rezonansem, wynik wznowa.

W listopadzie dzień po moich urodzinach przeszedłem kolejną operację. Niestety nie udało się wyciąć wszystkiego i dalej mam ataki padaczki. Obecnie biorę 4 cykl Temodalu. Od sterydów przytyłem 15 kg, jest mi ciężko się poruszać. Gdyby nie było przy mnie najbliższych, dawno bym się poddał, to właśnie dla nich chcę żyć.

W Polsce na Temodalu kończy się możliwość leczenia tego złośliwego nowotworu. Obecnie jestem na etapie kwalifikacji do terapii protonowej w Monachium, która kosztuje 60 000 euro. https://www.rptc.de/en/.

Dzięki waszej pomocy, będę mógł podjąć dalszą walkę z glejakiem i cieszyć się każdym kolejnym dniem.

Dziękuję!

Darowizny na rzecz leczenia Karola można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 3431 zł

Eugeniusz Olszowiak 9 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 500 zł

Rafał Zimoch 9 miesięcy temu 500 zł 78

Karol! Uda się, na pewno! Trzymamy kciuki żebyś miał dużo siły na walkę z chorobą!!!

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 17 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 13 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 13 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 25 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 148 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem