Karolina Kowalska

Karolina Kowalska, Bogatynia

Numer skarbonki: 111093
Pomóż mi pokonać białaczkę i cieszyć się życiem
zebrano:
2 414 zł
4%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Kochani!

Nazywam się Karolina Kowalska i mam 24 lata. Do niedawna cieszyłam się życiem i czerpałam z niego jak najwięcej. Niestety w lutym 2019 roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową wysokiego ryzyka (nowotwór złośliwy układu krwiotwórczego).

Obecnie jestem leczona w Klinice Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku we Wrocławiu. Do tej pory zrealizowałam kilka linii leczenia chemioterapią, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Leczenie utrudnione było licznymi powikłaniami oraz długotrwałym okresem aplazji, czyli upośledzeniem funkcji szpiku. W chwili obecnej jestem przygotowywana do przeszczepu szpiku. Planowany jest przeszczep od osoby spokrewnionej, a dawcą szpiku zostanie moja mama.

Termin zabiegu wyznaczono na 20.08.2019, jednak może on z różnych względów ulec zmianie. 

Wiem, że moje leczenie w dalszym ciągu wymagać będzie ogromnych nakładów finansowych przerastających możliwości mojej najbliższej rodziny.

Dlatego z całego serca będę wdzięczna za każdą najmniejszą pomoc, która pomoże mi pokonać chorobę.

Darowizny na rzecz leczenia Karoliny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim znajomym, nieznajomym oraz rodzinie. Wszystkim, którzy do tej pory wsparli moje leczenie. Każdy gest, nawet najmniejszy jest dla mnie bardzo budujący i jestem często niezwykle wzruszona, że myślicie o mnie i mnie w różny sposób wspieracie.

Wspierający

Największe darowizny

Darczyńcy Beaty Skonieczki 4 miesiące temu 1646 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 40 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 1 rok temu 100 zł

Anonimowy 1 rok temu 100 zł

Anonimowy 2 lata temu 400 zł

Anonimowy 2 lata temu 40 zł

Anonimowy 2 lata temu 15 zł

Anonimowy 2 lata temu 59 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem