Katarzyna Foksińska

Katarzyna Foksińska, Kamień

Numer skarbonki: 111314
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Katarzyna odeszła...
zebrano:
337 zł
0%
cel zbiórki:
150 000 zł

Historia

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Katarzyna odeszła...

Składamy szczere wyrazy współczucia jej rodzinie i bliskim,

Zarząd Fundacji Alivia.

Skarbonka Katarzyny została zamknięta. Prosimy nie przekazywać darowizn na ten cel.

………………………………………………………..***………………………………………………………….

Jestem szczęśliwą żoną, mamą dwóch wspaniałych synów: 33-letniego Łukasza i 31-letniego Marcina oraz babcią najukochańszych wnuczek: 7-letniej Hani, 3-letniej Ali i 15-miesięcznej Martynki.

8 lat temu przeżyłam ogromną tragedię. Najgorsze, co może przydarzyć się rodzicom... Zmarła tragicznie moja ukochana córka, 21-letnia Marta. Zachorowałam na depresję, ale dzięki psychoterapii i hartowi ducha udało mi się podźwignąć z otchłani rozpaczy.

O tym, że mam raka wątroby z przerzutami do płuc i jestem nosicielem wirusa HCV (wirusowe zapalenie wątroby typu C) dowiedziałam się w kwietniu po kompleksowych badaniach. SZOK I NIEDOWIERZANIE!!! Jestem pod opieką Kliniki Chemioterapii i Radioterapii w Gdańsku. Lekarz podaje mi chemię przedłużającą życie i poprawiające jego jakość. Jak długo? Nie wiadomo...

W Otwocku znajduje się Europejskie Centrum Zdrowia. Tam odbyłam telekonsultację z panem profesorem Szczylikiem. To cudowny, utytułowany lekarz o wysokiej renomie. Jedyny lekarz, który dał mi nadzieję na leczenie. Obecnie pan profesor Szczylik prowadzi badania naukowe skoncentrowane między innymi na miejscowym leczeniu guzów pierwotnych i przerzutowych wątroby. Nabrałam nadziei, że istnieje innowacyjna metoda leczenia, dzięki której będę miała szansę żyć. Po telekonsultacji dowiedziałam się, że leczenie lekiem PEMBROLIZUMABEM nie jest refundowane. Koszt to 17 000 zł miesięcznie, a leczenie nie wiadomo ile potrwa...

Bardzo proszę o pomoc! Nie jestem w stanie pokryć tak wysokich kosztów leczenia. Rodzina i znajomi wspierają mnie duchowo i materialnie, ale to niestety za mało.

MAM 52 LATA I OGROMNĄ WOLĘ WALKI Z CHOROBĄ! CHCĘ DALEJ ŻYĆ! CHCĘ CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM! NIE CHCĘ UMIERAĆ! PROSZĘ LUDZI DOBREGO SERCA O SZANSĘ NA ŻYCIE.

Za każde wsparcie serdecznie dziękuję. BÓG ZAPŁAĆ... 

Kasia

Darowizny na rzecz leczenia Kasi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 8 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 10 zł 40

Powodzenia w walce, dużo sił i wsparcia bliskich! Anna

Dominika Kowalczyk-Sadanowicz 11 miesięcy temu 20 zł

Anonimowy 1 rok temu 30 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 70 zł

Anonimowy 1 rok temu 15 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 30 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem