Katarzyna Foksińska

Katarzyna Foksińska, Kamień

Numer skarbonki: 111314
Szansa na życie
zebrano:
247 zł
0%
cel zbiórki:
150 000 zł

Historia

Jestem szczęśliwą żoną, mamą dwóch wspaniałych synów: 33-letniego Łukasza i 31-letniego Marcina oraz babcią najukochańszych wnuczek: 7-letniej Hani, 3-letniej Ali i 15-miesięcznej Martynki.

8 lat temu przeżyłam ogromną tragedię. Najgorsze, co może przydarzyć się rodzicom... Zmarła tragicznie moja ukochana córka, 21-letnia Marta. Zachorowałam na depresję, ale dzięki psychoterapii i hartowi ducha udało mi się podźwignąć z otchłani rozpaczy.

O tym, że mam raka wątroby z przerzutami do płuc i jestem nosicielem wirusa HCV (wirusowe zapalenie wątroby typu C) dowiedziałam się w kwietniu po kompleksowych badaniach. SZOK I NIEDOWIERZANIE!!! Jestem pod opieką Kliniki Chemioterapii i Radioterapii w Gdańsku. Lekarz podaje mi chemię przedłużającą życie i poprawiające jego jakość. Jak długo? Nie wiadomo...

W Otwocku znajduje się Europejskie Centrum Zdrowia. Tam odbyłam telekonsultację z panem profesorem Szczylikiem. To cudowny, utytułowany lekarz o wysokiej renomie. Jedyny lekarz, który dał mi nadzieję na leczenie. Obecnie pan profesor Szczylik prowadzi badania naukowe skoncentrowane między innymi na miejscowym leczeniu guzów pierwotnych i przerzutowych wątroby. Nabrałam nadziei, że istnieje innowacyjna metoda leczenia, dzięki której będę miała szansę żyć. Po telekonsultacji dowiedziałam się, że leczenie lekiem PEMBROLIZUMABEM nie jest refundowane. Koszt to 17 000 zł miesięcznie, a leczenie nie wiadomo ile potrwa...

Bardzo proszę o pomoc! Nie jestem w stanie pokryć tak wysokich kosztów leczenia. Rodzina i znajomi wspierają mnie duchowo i materialnie, ale to niestety za mało.

MAM 52 LATA I OGROMNĄ WOLĘ WALKI Z CHOROBĄ! CHCĘ DALEJ ŻYĆ! CHCĘ CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM! NIE CHCĘ UMIERAĆ! PROSZĘ LUDZI DOBREGO SERCA O SZANSĘ NA ŻYCIE.

Za każde wsparcie serdecznie dziękuję. BÓG ZAPŁAĆ... 

Kasia

Darowizny na rzecz leczenia Kasi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 dni temu 10 zł 2

Powodzenia w walce, dużo sił i wsparcia bliskich! Anna

Anonimowy 4 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 30 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 10 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 70 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 15 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 30 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 70 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem