Katarzyna Młyńska

Katarzyna Młyńska, Wejherowo

Numer skarbonki: 111127
POMÓŻ KASI W WALCE Z RAKIEM PIERSI
zebrano:
45 798 zł
97%
cel zbiórki:
47 000 zł

Historia

Mam na imię Kasia. Mam 48 lat. Jestem żoną, matką 2 wspaniałych synów i babcią czworga wnucząt, które są moim światłem i miłością. To dla nich, rodziny przyjaciół i znajomych chcę pokonać raka piersi, którego wykryto 3 miesiące temu.

Aby zwiększyć szansę wyleczenia oprócz chemioterapii potrzebuję leku PERTUZUMAB (Perjeta), który nadal nie jest refundowany (mimo decyzji Ministerstwa Zdrowia o refundacji w leczeniu przed operacyjnym NFZ musi wdrożyć procedurę przetargową, co potrwa nawet do roku). Od 23 września zaczynam 3 miesięczną chemioterapię czerwoną, po tym czasie otrzymam lek Trastuzumab, ale dodając do niego Pertuzumab tworzy się tzw. podwójną blokadę raka piersi HER2 dodatniego, która zdecydowanie zwiększa moje rokowania. Na dzisiaj potrzebuję 4 dawki, których koszt to około 47 tys. zł.

Ja ani moja rodzina nie dysponuje tak ogromną kwotą, więc zmuszona jestem prosić o pomoc co nie jest dla mnie łatwe.  

Za dobroć, serce i okazane wsparcie SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Darowizny na rzecz leczenia Kasi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Ich heiße kasia Ich bin 48 Jahre alt. Ich bin eine Frau, Mutter von zwei wundervollen Söhnen und Großmutter von vier Enkeln, die mein Licht und meine Liebe sind. Für sie, eine Familie von Freunden und Bekannten, möchte ich Brustkrebs besiegen, der vor 3 Monaten entdeckt wurde.
Um die Heilungschancen zu erhöhen, benötige ich neben der Chemotherapie PERTUZUMAB (Perjeta), das immer noch nicht erstattet wird (trotz der Entscheidung des Gesundheitsministeriums über die Erstattung im präoperativen NHF muss ein Ausschreibungsverfahren durchgeführt werden, das bis zu einem Jahr dauert). Ab dem 23. September beginne ich eine dreimonatige rote Chemotherapie, nach der ich das Medikament Trastuzumab erhalten werde, aber durch Zugabe von Pertuzumab, dem sogenannten Doppelte Blockade von HER2-positivem Brustkrebs, was definitiv meine Prognose erhöht. Für heute brauche ich 4 Dosen, die ungefähr 47.000 kosten. zł.

Dziennik

Kochani, witam Was serdecznie w tych niełatwych dla nikogo czasach. Miesiąc temu przeszłam operację, a nawet dwie, gdyż pojawiły się komplikacje. Długi pobyt w szpitalu w czasie epidemii był dla mnie koszmarem, nadal jestem pod opieką chirurgów. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że w końcu stanę na nogi, by móc przejść kolejny bezpieczny etap leczenia, pięć tygodni radioterapii i co trzytygodniowych dawek chemioterapii, a potem badania kontrolne.

Życzę Wam przede wszystkim zdrowia i wiary, że uda nam się pokonać tę pandemię i każdy z nas wróci do normalności, do pracy, znajomych, aby móc przytulić dzieci, wnuki, rodzinę i przyjaciół...

Kasia

Moi DRODZY w poniedziałek otrzymałam ostatnią dawkę leku Pertuzumab. Serdecznie Dziękuje Wam Wszystkim Kochani rodzinie, przyjaciołom, znajomym, nieznajomym za każdą podarowaną złotówkę, za poświęcony czas, okazanie mi tyle dobroci, miłości i ciepłych słów. Jesteście niesamowici, Wasze wsparcie, pomoc, modlitwa daje mi motywacje do walki o lepsze jutro. Bardzo, Bardzo z Całego Serducha Dziękuje. Teraz czeka mnie dokończenie chemioterapii, a na początku kwietnia operacja, następnie radioterapia. Na stronie Alivia, która cały czas będzie aktywna będę informować o przebiegu leczenia, a wszelkie pozostałe środki będą przekazywane na moje leczenie ewentualnie badania. Przytulam WAS do swojego serca i życzę wszystkiego dobrego. Serdecznie dziękuje w imieniu swoim i rodziny. Kasia

Witam Wszystkich serdecznie. Kochani jestem już po podwójnej dawce Pertuzumabu, który dzięki WASZEJ DOBROCI i HOJNOŚCI otrzymałam. Teraz czeka mnie cotygodniowa wizyta na chemii prze kolejne 12 tygodni, a co trzy tygodnie herceptyna z pertuzumabem. Jeśli wszystko będzie szło dobrą drogą i w międzyczasie nic się nie wydarzy czeka mnie operacja i dalsze leczenie. Czuje się dobrze, mimo małych turbulencji śmigam do przodu. Najważniejsze, że kontrolne badania potwierdziły, że po pierwszym cyklu chemii, brzydko się wyrażę (gnoja zmniejszyło o ponad 1 cm). BOŻE NARODZENIE wkrótce, więc życzę WSZYSTKIM wiary co góry przenosi, nadziei która nie gaśnie, miłości w każdej ilości od BOŻEJ DZIECINY. Niech te święta będą dla WAS pełne ciepła, spokoju, pogody ducha, rodzinnych spotkań, wspólnych kolęd. Niech NOWY ROK 2020 przyniesie i wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń. DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO, KASIA.

KOCHANI wczoraj skończyłam czerwoną chemie. Zniosłam ją dobrze, nawet zachowałam większość włosów - dzięki czepcowi, który zapobiega ich wypadaniom. Teraz czeka mnie roczna chemioterapia Herceptyną, z którą przez trzy miesiące będę otrzymywała Pertuzumab - lek który dzięki Wam Wszystkim Darczyńcom otrzymam (pierwsza podwójna dawka została właśnie zakupiona na podstawie umowy między fundacją Alivia, a Szpitalem). Jeszcze raz WSZYSTKIM DZIĘKUJE. JESTEŚCIE NIESAMOWICI, CUDOWNI - mam nadzieje, że dobroć którą od WAS dostałam, choć w jakiejś części będę mogła oddać. WSZYSTKIM ŻYCZĘ PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA.

Kochani mam za sobą drugą chemie. Mój strach, lęk co może być i jak mogę się czuć był przeogromny. Myślę i jestem pewna, że dzięki WAM WSZYSTKIM, ogromnemu wsparciu i modlitwie czuje się dobrze. Według planu mam jeszcze przed sobą dwie czerwone chemie potem następny etap chemii z lekiem Perjeta no i operacja. Jeszcze raz serdecznie WSZYSTKIM DZIĘKUJE I POZDRAWIAM.

KOCHANI jestem tak wzruszona, tym co się dzieje że nie potrafię tego ogarnąć w piękne słowa. Tyle miłości dobroci okazane przez WAS LUDZI dobrej woli ,daje mi nadzieje i wiarę. Za WASZĄ pomoc, szczodrość, okazane serce i wsparcie mogę tylko podziękować. DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA

Bardzo dziękuje WESZYSTKIM za okazane serce i wsparcie


Wypłaty (suma: 45205.58 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

24.07.2020 - 310.38 zł
- kategoria wydatków: transport

28.05.2020 - 295.20 zł
- kategoria wydatków: inne

10.02.2020 - 6120.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

22.12.2019 - 19240.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

22.11.2019 - 19240.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 593,05 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 11 miesięcy temu 7000 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 1 rok temu 900 zł

Anonimowy 1 rok temu 670 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 613 zł

Anonimowy 1 rok temu 500 zł 71

Czy słyszałas o Nowennie Pompejańskiej? Ja zostałam uzdrowiona.

Dziękuje za wsparcie.Za sprawą cudownej osoby dowiedziałam się o mocy nowenny pompejańskiej i wspólnie modlimy się o moje uzdrowienie.Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.
Katarzyna


Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem