KATARZYNA  POBŁOCKA

KATARZYNA POBŁOCKA, Luzino

Numer skarbonki: 111341
Leczenie przeciwciałami monoklonalnymi nierefundowanymi w Polsce
zebrano:
0 zł
0%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Kasia cierpi na nowotwór złośliwy żołądka. Kasia ma 51 lat jest pielęgniarką, od 31 lat pracuje w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie na Oddziale Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej. Sumienna i pracowita, empatyczna względem pacjentów – zawsze chętna w niesieniu pomocy. Jest mamą dwóch synów – Jakuba i Dominika, wraz z mężem tworzą kochającą się rodzinę. Wiele już w życiu przeszła – w tym roku straciła mamę z powodu choroby nowotworowej. Choroba nowotworowa dotknęła również ją samą. W grudniu 2019 r. po szybkiej diagnozie rozpoczęła chemioterapię, która trwa do dzisiaj. Przeszła długą i trudną drogę i nie chce jeszcze umierać – to nie jej czas i pora.

Dziś to ona prosi o pomoc, chce walczyć na przekór chorobie. Nie ma innych marzeń, chce zająć się domem i spędzać czas z rodziną i móc ponownie realizować się w pracy. Obecnie brak refundowanej skutecznej pomocy, dlatego chcemy próbować terapii dodatkowych, być  może terapii przeciwciałem monoklonalnym – niestety jest to kosztowne leczenie. Nikt z nas nie byłby w stanie udźwignąć tych kosztów samodzielnie, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie.

Darowizny na rzecz leczenia Katarzyny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem