Katarzyna Sawa

Katarzyna Sawa, Krasnystaw

Numer skarbonki: 110587

Kasia walczy z nieoperacyjnym glejakiem i zbiera na leczenie za granicą i rehabilitację

zebrano:
31 529 zł
15%
cel zbiórki:
200 000 zł

Historia

Pomóż Kasi pokonać glejaka!

Witam,

Mam na imię Kasia, mam 33 lata, kochającego męża i dwójkę wspaniałych dzieci (Paweł 7 i Asia 2 lata)

W połowie marca 2017 roku trafiłam do szpitala i okazało się, że mam... guza mózgu. Diagnoza była druzgocząca, ale dzięki szybkiej reakcji mojej rodziny udało się skonsultować mnie u 2 neurochirurgów w Warszawie i Lublinie. Niestety ze względu na lokalizację guza w strukturach głębokich obaj potwierdzili, że guz jest nieoperacyjny. Na początku kwietnia została przeprowadzona biopsja cienkoigłowa, która potwierdziła glejaka. 

Jesteśmy w trakcie konsultacji w Monachium i Pradze na leczenie terapią protonową co jest niezwykle kosztowne. Niestety nasze możliwości finansowe są bardzo ograniczone.

Mimo iż jesteśmy dopiero na początku naszej drogi jestem pełna nadziei, że cała sytuacja w jakiej się znalazłam ma głębszy sens i uda mi się przezwyciężyć chorobę. Ludzie, którzy mnie otaczają dają mi siłę do walki. Choć walka będzie trudna nie zamierzam się poddawać, bo mam dla kogo żyć. Wierzę, że z waszą pomocą i wsparciem finansowym pokonam wszystkie przeciwności losu.

Dobro zawsze powraca!

Z góry dziękuję za darowizny na poczet leczenia.

Pozdrawiam

Sawa Katarzyna

Darowizny na rzecz leczenia Kasi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Pod koniec kwietnia przeszłam kolejną biopsję przeprowadzoną w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy której wyniki potwierdziły 4 stopień złośliwości.

Praga odrzuciła kwalifikacje do leczenia protonami. W maju przeszłam szczegółową konsultację w Monachium gdzie terapia protonowa została odroczona. Na chwilę obecną oczekuję na rozpoczęcie leczenia w Lublinie.

Wypłaty (suma: 427.91 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

12.05.2017 - 427.91 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, badania diagnostyczne, usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 2000 zł 38

Kasia, trzymamy kciuki :)!!!

Anonimowy 3 miesiące temu 1001 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 1000 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 1000 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 1000 zł 33

Kasiu, będzie dobrze!

Anonimowy 4 miesiące temu 1000 zł 55

Powodzenia!

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł 11

MONACHIUM NA PEWNO POMOŻE

Anonimowy 3 miesiące temu 500 zł

Lidia Grabias 3 miesiące temu 500 zł