Klaudia Rother

Klaudia Rother, Świętochowice

Numer skarbonki: 110277
Dziękuję za wszystkie wpłaty! Na tę chwilę zawieszam zbiórkę.
zebrano:
493 zł
9%
cel zbiórki:
5 000 zł

Historia

Witam kochani,

jestem Klaudia, mam 32 lata, męża oraz dwójkę kochanych dzieci, dla których bardzo chcę żyć.

W zeszłym roku moje życie zmieniło się całkowicie. Był środek lata, a ja zaczęłam coraz gorzej się czuć. Miałam stany podgorączkowe, ciągle było mi słabo. Poszłam do lekarza i zrobiłam badania. Okazało się, że mam ogromnego guza w brzuchu. Z dnia na dzień trafiłam do szpitala. Operacja wykazała rak jajnika złośliwy potworniak niedojrzały. Wycięli mi ogromny guz, narząd rodny wraz z przydatkami oraz przerzuty w jelicie i wyrostek robaczkowy. Operacja była długa, ale wszystko skończyło się pomyślnie. Zostały guzy na otrzewnej, których się nie operuje. Sześć tygodni po operacji trafiłam do Gliwic, tam rozpoczęłam chemioterapię. Niestety po pierwszym kontrolnym badaniu Tomografii Komputerowej okazało się, że chemia nie podziałała, są liczne przerzuty do wątroby, których nikt mi nie zoperuje. Lekarze zdecydowali o innej chemii, lecz ja czuję się coraz gorzej.

Guzy rozrastają się w szybkim tempie. Kolejna chemia nie chce cofnąć choroby.

PROSZĘ KOCHANI każda złotówka jest do mnie bardzo ważna. Chciałabym jeszcze pożyć, odchować dzieci. Może jest leczenie innymi metodami, lecz nie stać mnie na nie.

Darowizny na rzecz leczenia Klaudii można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 lata temu 101 zł

Anonimowy 3 lata temu 5 zł

Anonimowy 4 lata temu 10 zł

Anonimowy 5 lat temu 22 zł

Anonimowy 5 lat temu 18 zł

Anonimowy 5 lat temu 10 zł

Anonimowy 5 lat temu 1 zł

Anonimowy 5 lat temu 10 zł

Anonimowy 5 lat temu 250 zł

Anonimowy 5 lat temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem