Krystyna Misiowiec

Krystyna Misiowiec, Warszawa

Numer skarbonki: 111240
Proszę o wsparcie w sfinansowaniu terapii raka płuc
zebrano:
2 702 zł
2%
cel zbiórki:
120 000 zł

Historia

Nazywam się Krystyna Misiowiec i jestem emerytką. Mieszkam w Warszawie i przez 30 lat pracowałam w samorządzie warszawskim.

Przed 6 laty byłam operowana z powodu raka brodawkowatego nerki. Udało mi się pokonać go bez chemioterapii. W 5 roku obserwacji w Poradni Onkologicznej zachorowałam na inny rodzaj nowotworu - drobnokomórkowego raka płuc z przerzutami do mózgu. Od czasu radioterapii w badaniach rezonansu głowy nie stwierdza się zmian. Niestety, kolejne cykle chemioterapii stosowane od ponad roku z powodu raka płuc dają mizerne efekty.

Szansą dla mnie jest chemioterapia połączona z immunoterapią atezolizumabem - lekiem nowej generacji. Atezolizumab jest zarejestrowany w Europejskiej Agencji Leków, ale nie jest jeszcze refundowany przez NFZ w tym rodzaju raka. Koszt miesięcznej terapii to ok. 10 tys. złotych, a leczenie powinno potrwać około roku. Przy mobilizacji całej rodziny chcę podjąć próbę leczenia, ale nie będziemy jej w stanie sfinansować bez wsparcia dobrych ludzi. Tak duży koszt terapii przerasta moje możliwości.

Proszę o Państwa pomoc w celu doprowadzenia wieloletnich zmagań z nowotworami do szczęśliwego końca.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł 71

Prace Duze czekaja :)

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł 11

Wytrwałości i wiary!!!

Anonimowy 11 miesięcy temu 52 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 21 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 23 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 53 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 252 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 67 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 40 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 8 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem