Krzysztof Kocański

Krzysztof Kocański, Justynów

Numer skarbonki: 110978
Leczenie chłoniaka Hodgkina
zebrano:
10 527 zł
65%
cel zbiórki:
16 000 zł

Historia

Witam. Mam na imię Krzysiek i mam 38 lat. W 2018 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy - chłoniak Hodgkina. Często u chorujących na ten rodzaj nowotworu powiększają się tzw. węzły chłonne obwodowe – zlokalizowane np. pod pachami. Co powoduje szybsze zdiagnozowanie przez nich choroby. W  moim przypadku guz znajduje się w śródpiersiu. Cała procedura rozpoznania choroby trwała około 5 miesięcy.

Diagnoza choroby jest bardzo trudnym momentem, ale to dopiero początek długiej i trudnej drogi leczenia. Wiąże się ona ze sporymi wydatkami na diagnostykę, dojazdy do placówek medycznych, wizyty lekarskie. Bardzo ważne w leczeniu onkologicznym jest odpowiednie odżywianie i wzmocnienie organizmu, którego czeka duże wyzwanie w postaci chemioterapii. W trakcie leczenia podjęliśmy się badaniu płynnej biopsji -test obejmujący analizę prognozy i odpowiedzi na chemioterapie w różnych typach nowotworów. 

Obniżenie aktywności zawodowej powoduje,że koszty leczenia są dla mnie nie do udźwignięcia. Boję się, że finanse, a właściwie ich brak zaprzepaszczą nadzieję na zatrzymanie choroby! Muszę walczyć! Mam dla kogo - jestem tatą dwóch synów: Szymona, 4 lata i Mateusza, 7 lat.

I stąd mój apel do Was o chociażby najmniejszą wpłatę, która zabezpieczy mi dalszy etap leczenia. Pomoże wykonać dodatkowe płatne badania, leki,dojazd do placówek medycznych itp.

Wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się osiągnąć ten cel i wrócić do zdrowia.

Dziękuję

Darowizny na rzecz leczenia Krzysztofa można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 10464.31 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

07.09.2020 - 64.31 zł
- kategoria wydatków: transport

06.06.2019 - 10400.00 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 63,18 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 lata temu 10000 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 rok temu 25 zł 63

Powodzenia zycze zdrowia 💚🍀☀️ niech pan da rade trzymam mocno kciuki 🙏 moj Tata ma na imie Krzysztof a moja mamusia ...

Dzięki za słowa wsparcia.Dam radę jak wszyscy dotknięci chorobą.pozdrawiam
Krzysztof


Anonimowy 2 lata temu 111 zł

Anonimowy 2 lata temu 45 zł

Anonimowy 2 lata temu 355 zł

Anonimowy 2 lata temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem