Krzysztof Troszczyński

Krzysztof Troszczyński, Radomsko

Numer skarbonki: 110883
Zbieram na nierefundowaną terapię. Proszę o pomoc!
Na zebranie środków
mamy czas do: 02 kwietnia 2019
zebrano:
10 233 zł
11%
cel zbiórki:
90 000 zł

Historia

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom!!! Wasze wsparcie to nie tylko pomoc finansowa, ale także poczucie, że w tym ciężkim dla nas czasie nie jesteśmy sami. Jeszcze raz dziękuję!

Moja walka trwa 8 lat. Teraz zbieram na nierefundowane leczenie oraz terapię przeciwbólową. Proszę o pomoc!

Nazywam się Krzysiek, mam 51 lat. Mam kochającą Żonę i Córkę, którą niedawno wydałem za mąż. Prowadziliśmy normalne życie dopóki nie rozpoznano u mnie raka pęcherzykowatego tarczycy.

Po operacji i terapii w 2010 roku myślałem, że wszystko wróci do normy. Nastąpiła całkowita remisja i do 2013 r. zapomniałem o problemie. Pracowałem już bez bagażu czarnych myśli związanych z chorobą. Całe życie byłem kierowcą ciężarówki. To ciężka praca, pełna wyrzeczeń, ale ją lubię.

Rak okazał się jednak silniejszy. Zaskoczył naszą rodzinę w 2013 r. i od tego czasu jest tylko gorzej. Zaatakował kości czaszki (w trzech miejscach), wątrobę, kości biodrowe i kręgosłup. Obecnie nie mogę pracować, chociaż bardzo bym chciał. Całe moje życie i mojej rodziny skupiło się wokół walki z chorobą. Pomimo, że jestem już zmęczony to zrobię wszystko aby ją przezwyciężyć!!! Nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla moich bliskich. Cierpliwie znoszę kolejne operacje i terapie, ale muszę zawalczyć o więcej! 

Obecnie jedynym ratunkiem jest laserowa terapia celowana, niestety nierefundowana. Koszt tej terapii to 90 tys. zł. Terapia  miałaby być przeprowadzona przez EuroMediCare z Wrocławia. Ostateczny koszt będzie zależał od intensywności leczenia i mojego stanu zdrowia.

Ostatnio mam także częste ataki silnego i długotrwałego bólu. Trudno opisać ten ból. Wydaje się jakby bolały mnie kości. Zwykłe środki nie są wystarczające. Aby w miarę normalnie funkcjonować muszę spróbować nowatorskich terapii przeciwbólowych, które, jak wszystko, są niestety kosztowne. 

Walka z czasem trwa! Dlatego proszę Państwa o POMOC!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 dni temu 1000 zł

Anonimowy 2 dni temu 1000 zł 6

Trzymamy kciuki!!!:)

Anonimowy 1 miesiąc temu 1000 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 1000 zł 29

Nie poddawaj się.

Anonimowy 2 miesiące temu 1000 zł 34

Wiara Siła Męstwo to nasze zwycięstwo . Razem możemy wszystko .

Anonimowy 1 dzień temu 550 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 23 minut temu 100 zł

Anonimowy 6 godzin temu 10 zł 1

Nie daj się!!

Anonimowy 23 godziny temu 200 zł 2

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Anonimowy 1 dzień temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem