Ludwik Prokopowicz

Ludwik Prokopowicz, Radymno

Numer skarbonki: 111181
Walka z glejakiem IV stopnia
Na zebranie środków
mamy czas do: 30 czerwca 2021
zebrano:
27 712 zł
14%
cel zbiórki:
190 000 zł

Historia

Szanowni Państwo, prosimy Was o wsparcie finansowe dla naszego taty, męża i dziadka.

Ludwik ma 64 lata. Całe swoje życie zawodowe poświęcił geodezji, będąc niejednokrotnie docenianym za swoje osiągnięcia w pracy. Wiosną przyszłego roku chciałby przejść na zasłużoną emeryturę.

W chwili obecnej Ludwik potrzebuje pomocy. Walczy z glejakiem IV stopnia. Przeszedł standardową ścieżkę leczenia – usunięcie guza, chemioterapię i radioterapię, które na jakiś czas powstrzymały rozprzestrzenianie się choroby. Walka z glejakiem jest bardzo trudna i wymaga wielu konsultacji, wyjazdów, badań i pobytów w klinikach. Wiąże się to jednak z bardzo dużymi wydatkami. Nowoczesne metody leczenia glejaka IV stopnia nie są w Polsce refundowane. Ludwik chce skorzystać z nowoczesnych metod leczenia jakimi są m. in. Magforce NanoTherm w Lublinie.

Jako rodzina Ludwika prosimy Was o pomoc w leczeniu naszego taty, męża i dziadka. W przyszłym roku chcielibyśmy z nim świętować nie tylko przejście na emeryturę ale i 40 rocznicę ślubu. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc i okazane wsparcie.

Darowizny na rzecz leczenia Ludwika można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 8000 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 1006 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 985 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 888 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 756 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 747 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 529 zł

Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Daniel Lisowski 1 rok temu 500 zł 82

Życzymy dużo sił. Kazia i Władek

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem