ŁUKASZ  HOFFA

ŁUKASZ HOFFA, Pniewy

Numer skarbonki: 111218
POMÓŻ MI WYGRAĆ WALKĘ! Z WASZĄ POMOCĄ TO SIĘ UDA!
zebrano:
14 523 zł
7%
cel zbiórki:
200 000 zł

Historia

POMÓŻ MI WYGRAĆ WALKĘ! Z WASZĄ POMOCĄ TO SIĘ UDA!

Cześć, mam na imię Łukasz i mam 35 lat. Chciałbym Wam opowiedzieć historię, od której zaczęła się moja walka o zdrowie. 

We wrześniu zeszłego roku straciłem przytomność i trafiłem do szpitala gdzie po wstępnych badaniach lekarze stwierdzili, że przyczyną tego była chwilowa utrata świadomości, bez konkretnych powodów. Wróciłem więc spokojnie do domu i cieszyłem się życiem. Mój spokój nie trwał długo...

Po trzech tygodniach sytuacja się powtórzyła. Trafiłem wtedy do jednego z poznańskich szpitali, gdzie po wykonaniu wszelkich badań, w tym też tomografii komputerowej okazało się, że w mojej głowie znajduje się guz.

Był szok, niedowierzanie- dlaczego ja? 

Po konsultacji lekarskiej dowiedziałem się że guz jest operacyjny i można go usunąć. Tak też 21 listopada 2019 roku odbyła się operacja usunięcia guza. Przebiegła bez żadnych powikłań. Czułem się bardzo dobrze. Myślałem, że wygrałem walkę. Niestety przyszedł wynik badań histopatologicznych i diagnoza- glejak. Nowotwór o charakterze rozrostowym, niestety złośliwy.

Wtedy świat mój i moich bliskich nagle stracił kolory. Znowu  był strach i pytania dlaczego ja? Dlaczego mnie to spotkało, przecież jestem jeszcze młody, silny, pełen pasji, planów i marzeń na przyszłość.

Na szczęście w tym całym nieszczęściu mogę liczyć na wsparcie mojej rodziny.

Na dzień dzisiejszy przebywam na oddziale radio i chemioterapii w Poznaniu gdzie przechodzę radykalne leczenie onkologiczne. Ma to trwać 6 tygodni, a potem jeszcze 6-miesięczne leczenie w domu. I na tym kończy się refundowane leczenie w Polsce.

Chciałbym skorzystać z wszystkich możliwych metod leczenia, które niestety w większości nie są refundowane w Polsce, a dają nadzieję na wyleczenie.

Chciałbym podjąć próbę zakwalifikowania się do terapii protonami w Polsce, gdzie od niedawna można to wykonać niestety na zasadach komercyjnych.

Gdybym nie miał takiej możliwości w Polsce to są terapie, które odbywają się w Niemczech i są skuteczne.To np terapia immunologiczna w klinice w Kolonii lub terapia Nanotherm firmy Magforce.

Niestety koszt takiej terapii to ok. 60 000 euro, a czas trwania 6 miesięcy.

Koszty takich terapii alternatywnych są bardzo wysokie i nieosiągalne dla mnie i mojej rodziny, dlatego tak bardzo ważna jest dla mnie Wasza pomoc.

Każda nawet najmniejsza wpłata przybliży mnie do możliwości skorzystania z dodatkowego leczenia.
Chciałbym zwalczyć tego potwora i cieszyć się każdą kolejną chwilą spędzoną z rodziną.

Dlatego już teraz zaczynam zbierać pieniądze i wiem,że z Waszą pomocą się to uda.

Dziękuję Wam z całego serca!

Dobro powraca!

ŁUKASZ

Darowizny na rzecz leczenia Łukasza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Witam.
Na wstępie chciałbym wszystkim bardzo podziękować za okazaną pomoc. Jestem bardzo wdzięczny za to, że postanowiliście właśnie mnie przekazać swój 1% podatku na walkę z chorobą, z jaką muszę się zmierzyć. Naprawdę bardzo DZIĘKUJĘ.
Nie jest mi łatwo zaglądać na stronę fundacji, której jestem podopiecznym, ponieważ staram się żyć pełnią życia i nie myśleć, co przyniesie jutro. Sytuacja moja na chwilę obecną jest pod znakiem zapytania... Przeszedłem już standardowe leczenie - po jego zakończeniu uzyskano stabilizację i mogę na chwilę odetchnąć. Niestety na początku grudnia dowiedziałem się, że guz ponownie się odezwał. Czeka mnie dziś wizyta u neurochirurga, który oceni, jakie działania będzie można podjąć w mojej sprawie.
Na tę chwilę proszę Was, trzymajcie za mnie kciuki i wierzcie tak jak ja, że wszystko skończy się dobrze. Chcę Was również prosić, choć nie jest mi łatwo, abyście wsparli mnie choćby złotówką w tej nierównej walce.

Witam! Mam dziś chwilę, aby napisać kilka słów, co się u mnie do tej pory działo. Niestety wieści nie napawają optymizmem... Nie udało mi się dokończyć chemii, ponieważ pojawił się problem z płytkami krwi, które prawdopodobnie zostały uszkodzone leczeniem. Jestem już w domu i czuję się dobrze, choć walka nadal trwa. Dziękuję tym wszystkim, którzy jeszcze we mnie wierzą i nie poddają się jak ja! To jeszcze nie jest mój czas... Chcę walczyć i proszę Was o dalsze wsparcie. Naprawdę potrzebuję tego, jak nigdy dotąd...

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 8461 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 33 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 18 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 30 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 29 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 23 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 37 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 54 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 33 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 124 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem