Rak
Łukasz Książek

Łukasz Książek, Ostrowiec Świętokrzyski

Numer skarbonki: 111230
Pomóżmy Łukaszowi w walce z glejakiem
zebrano:
115 795 zł
57%
cel zbiórki:
200 000 zł

Historia

Cześć,

mam na imię Łukasz. Jeszcze do niedawna, wraz z moją cudowną rodziną, żoną Lucyną, synem Kubą i psem Pepe, wiodłem całkiem normalne życie. Moją pasją była fotografia i filmowanie z lotu ptaka przy wykorzystaniu dronów. Miałem to szczęście, że moim hobby zajmowałem się zawodowo.

Kiedy wydawało się, że wszystko w moim życiu jest na właściwych torach, zacząłem odczuwać coraz silniejsze bóle głowy. Towarzyszyły mi one od kilku miesięcy i ostatecznie spowodowały, że w lutym 2019 roku wylądowałem w szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim z podejrzeniem guza mózgu.

W marcu 2019 przeszedłem operację usunięcia guza o wielkości 5 cm, a potem otrzymałem druzgocące wyniki badania histopatologicznego: glejak o znacznym stopniu złośliwości

Nie poddałem się i w ciągu następnych miesięcy przebrnąłem przez wyczerpującą chemio i radioterapię. Kiedy wydawało się, że mam szansę na powrót do zdrowia i normalnego życia, rezonans kontrolny wykazał nawrót choroby, a zmiany nowotworowe pojawiły się również w innej lokalizacji w mózgu.

Rok po diagnozie czekam na kolejną operację, jednak już teraz wiem, że nie wszystko da się usunąć. Właśnie dlatego proszę o wsparcie w sfinansowaniu alternatywnych, komercyjnych metod leczenia GBM-IV, takich jak protonoterapia, terapia Nanotherm lub immunoterapia, które są bardzo kosztowne i nie są w Polsce refundowane.

Wielkie dzięki za każde wsparcie! Dzięki Waszej pomocy będę w stanie dalej walczyć o powrót do dni bez lęku o przyszłość swoją i swojej rodziny.

Dziękuję!

Darowizny na rzecz leczenia Łukasza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 9 godzin temu 99576 zł

Anonimowy 1 dzień temu 1000 zł

Michał Metyk 4 dni temu 1000 zł 53

Walcz!

Andrzej Winiarski 6 dni temu 600 zł

WOJCIECH G 1 dzień temu 500 zł 3

POWODZENIA !!!

Łukasz Farys Farys 1 dzień temu 500 zł

Anonimowy 1 dzień temu 500 zł

Magda Pałka 2 dni temu 500 zł

Anonimowy 2 dni temu 500 zł

konrad białecki białecki 4 dni temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem