Magdalena Bogdanowicz

Magdalena Bogdanowicz, Skawina

Numer skarbonki: 111071
Mam 42 lata i raka płuc. Zbieram na leczenie za granicą.
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 sierpnia 2019
zebrano:
21 273 zł
21%
cel zbiórki:
100 000 zł

Historia

Witajcie,

Mam na imię Magda, mam 42 lat i złośliwego raka prawego płuca w zaawansowanym stadium rozsiewu do obu płuc, zdiagnozowanego 30.04.2019 roku. Jest to nowotwór gruczołowy, bez mutacji w genie EGFR, co uniemożliwia mi podanie leków celowanych w tabletkach (na który tak bardzo liczyłam).

Nigdy nie paliłam, prowadziłam i prowadzę higieniczny tryb życia, badam się regularnie, a mimo to zachorowałam w tak młodym wieku. Tak bardzo się boję, ale walczę...

Aktualnie jestem w trakcie chemioterapii podawanej w szpitalu w Polsce. Jestem leczona wlewami dożylnymi w postaci cisplatyny, czyli związku zawierającym metal ciężki – platynę. Nic innego dostępnego w Polsce nie ma... Oprócz leczenia w szpitalu w kraju, podjęłam decyzję o zamiarze leczenia w zagranicznych centrach szpitalnych, gdzie są większe możliwości skutecznego leczenia, dostępu do badań klinicznych, które zwiększają możliwości walki z tą śmiertelną chorobą i być może wyzdrowienia. Dlatego proszę Was o pomoc, o dobrowolne wpłaty na moje konto, będę bardzo wdzięczna.

Chciałabym zdobyć pieniądze na wykonanie drugiej diagnozy w USA, która obejmuje: wizytę lekarza, badania diagnostyczne, przegląd materiałów patologicznych. Po uzyskaniu potwierdzenia rozpoznania choroby, chciałabym być poddana leczeniu w tamtejszym szpitalu.

Bardzo liczę na Państwa wsparcie. Będę wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę na moje konto.

Łączę pozdrowienia.

Magdalena Bogdanowicz

Darowizny na rzecz leczenia Magdaleny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Witajcie, chciałabym Wam z całego serca podziękować, za otwarte serca, za okazane wsparcie, słowa otuchy I za przekazane pieniążki.
Trzymajcie mocno kciuki przyjechałam do Gdańska na konsultacje w sprawie badań klinicznych prowadzonych w Szpitalu przez Profesora Dziadziuszko.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy tydzień temu 3000 zł 12

Magda bądź dobrej myśli, zawsze jest nadzieja

Anonimowy 2 tygodnie temu 2000 zł 17

Jesteśmy z Tobą :) :)

Anonimowy 2 tygodnie temu 1000 zł 7

Walcz Kobieto

Anonimowy tydzień temu 850 zł

Anonimowy 1 dzień temu 500 zł 3

Madziu będzie wszystko dobrze. Wspierajmy sie w chorobie.

Anonimowy 2 dni temu 500 zł 2

Magdzie, trzymaj się! Będzie dobrze.

Anonimowy 3 dni temu 500 zł 6

Madziu jesteśmy z Tobą

Aga 4 dni temu 500 zł 5

Walcz - jesteśmy z Tobą!

Anonimowy tydzień temu 500 zł

Dorota Rakoczy 2 tygodnie temu 500 zł 7

Walcz, tylko determinacja pomoże Ci przez to przejść.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem