Magdalena Czajka

Magdalena Czajka, Lublin

Numer skarbonki: 111083
Pomóżmy Madzi pokonać glejaka!
zebrano:
133 713 zł
36%
cel zbiórki:
370 000 zł

Historia

Witam wszystkich w imieniu mojej siostry

Mam na imię Bartek. Piszę w imieniu mojej siostry dwudziestosześcioletniej Magdy, ponieważ jej stan nie pozwala, aby samodzielnie zwróciła się do Was o pomoc.19 grudnia 2018 roku wykryto u niej guza mózgu w trzeciej komorze.

27 grudnia 2018 roku przeszła operację i stwierdzono, iż jest to glejak typu II. W wyniku operacji nastąpiły komplikacje spowodowane faktem, że guz był umiejscowiony bezpośrednio przy przysadce. W efekcie tego Magda utraciła zdolność zapamiętywania bieżącego, całkowicie rozregulowały się u niej gospodarka hormonalna, ośrodek termoregulacji oraz łaknienie. Po czterech miesiącach wyszła ze szpitala jednakże wymaga ciągłej opieki osób trzecich.

26 kwietnia 2019 roku przeprowadzono badanie kontrolne Rezonansu Magnetycznego, które wykazało nawrót guza. 17 lipca zostało wykonane kolejne badanie rezonansu. Niestety w przeciągu 3 miesięcy od ostatniego badania guz urósł o 1,7cm, co według lekarzy jest wręcz niewiarygodne. Tempo rozwoju nowotworu jest bardzo szybkie. Z powodu umiejscowienia nowotworu neurochirurdzy obawiają się ponownej operacji tym bardziej, że powyższe powikłania w dalszym ciągu nie ustąpiły, ale w zaistniałej sytuacji biorą pod uwagę ponowne otwarcie głowy w celu resekcji guza. Obecnie Magda jest rehabilitowana przez neuropsychologów oraz ma wdrożone leczenie przez endokrynologa, endokrynologa-ginekologa i neurologa, co również pociąga za sobą znaczne koszty. W związku z tą sytuacją i niestety małą ilością czasu, jaki pozostał mojej siostrze, aby można było jej skutecznie pomóc proszę Was o wsparcie w naszej walce o życie Madzi.

Bartek Czajka

Darowizny na rzecz leczenia Magdy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Serdecznie witam i spieszę podzielić się z Wami radosną informacją.
Magda jest po badaniach kontrolnych i kontrolnej wizycie w Centrum Onkologii w Gliwicach, wiadomości napawają nas optymizmem! Odrost guza po zabiegu przy użyciu "CYBER NOŻA" M A L E J E ! Powyższy fakt nie zwalnia nas od dalszej walki o życie i zdrowie mojej siostry, lekarze z Gliwic polecili nam podjąć działania związane z immunoterapią wskazując nam Oddział Badań Wczesnych Faz, a więc "do roboty". Nieprzerwanie 2-3 razy w tygodniu Magda jest rehabilitowana przez neuropsychologa i fizjoterapeutę oraz uczęszcza na basen, kolejne badania kontrolne 15 maja.
Pozdrawiamy Was serdecznie, Madzia, Bartek i nasi rodzice .

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim naszym Darczyńcom i Przyjaciołom niech Jezus, który się narodził hojnie Was obdaruje swoją miłością i pokojem, zdrowiem, szczęściem i tym wszystkim o czym marzycie.
Życzymy aby nadchodzący Nowy Rok był dla Was pełen radości i sukcesów.

Madzia, Bartek i nasi rodzice

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim naszym Darczyńcom i Przyjaciołom niech Jezus, który się narodził hojnie Was obdaruje swoją miłością i pokojem, zdrowiem, szczęściem i tym wszystkim o czym marzycie.
Życzymy aby nadchodzący Nowy Rok był dla Was pełen radości i sukcesów.

Madzia, Bartek i nasi rodzice

Serdecznie witamy Was wszystkich.
Chcemy wspólnie z Magdą i naszymi rodzicami podzielić się z Wami najnowszymi informacjami odnośnie stanu jej zdrowia. W piątek 15 listopada moja siostra zakończyła cykl zabiegów mających na celu usunięcie odrastającego guza w sposób bezinwazyjny. Podjęli się tego zadania specjaliści z Gliwic przy użyciu CYBER NOŻA. Ostateczny efekt ich działań będzie znany w połowie lutego przyszłego roku. I w tym miejscu gorąco pragniemy podziękować za to, że nie tylko finansowo wspieracie Magdę ale również przekazując nam cenne informacje, bo to dzięki Wam dowiedzieliśmy się o ośrodku w Gliwicach. SERDECZNE DZIĘKI. To również Wasza pomoc finansowa pozwoliła zwiększyć ilość zajęć z neuropsychologami, którzy uważają, że może potrwać to nawet kilka lat, ale Magda będzie mogła normalnie funkcjonować. My znając nie przewidywalność choroby Magdzi szykujemy się do jej ewentualnego ponownego ataku. Rozpatrujemy możliwości podjęcia leczenia immunologicznego w Kolonii w Niemczech. Dziękujemy za to, że dana nam nadzieja na przyszłość jest w wielkiej mierze Waszym udziałem

Madzia, Bartek i nasi rodzice

Witam
Na wstępie pragniemy Wam wszystkim podziękować za ogromne serce, wsparcie duchowe i pomoc finansową dla Madzi. To co zrobiliście dla mojej siostry sprawia, że pozostaniemy waszymi dłużnikami na zawsze.
Niestety chcemy poinformować, że dwa ośrodki w Niemczech, w których mieliśmy nadzieję na uzyskanie pomocy dla Madzi po zapoznaniu się z dokumentacją choroby odmówiły jej leczenia motywując, iż umiejscowienie i wielkość guza nie kwalifikują się do stosowanych przez te ośrodki terapii. Nie składamy broni, jeździmy od dwóch miesięcy po całym kraju w poszukiwaniu alternatywnego rozwiązania, które będzie mogło wyeliminować konieczność kolejnej operacji. Dobrą wiadomością jest to, iż badanie Rezonansu Magnetycznego z dnia 01.10.2019r. zdecydowanie wykazało, że odrost guza zatrzymał się co daje nam dodatkowy czas w naszej walce.
Pozdrawiamy Was wszystkich dziękując za to, że JESTEŚCIE TAK WSPANIALI!!!
Madzia, Bartek i nasi rodzice

Witam !

Razem z Madzią i rodzicami chcieliśmy podziękować bardzo serdecznie wszystkim za całą okazaną dotychczas pomoc nie tylko finansową, ale również za udostępnianie akcji na swoich profilach w mediach społecznościowych, oraz akcje zorganizowane. Serdeczne Bóg zapłać za waszą modlitwę i wsparcie dobrym słowem. Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu z waszej strony. JESTEŚCIE NIESAMOWICI !! Głęboko wierzę, że leczenie i niesamowita energia jaką przesyłacie Madzi doprowadzi do szczęśliwego zakończenia tej historii i moja siostra wyzdrowieje. Jeszcze raz pięknie dziękuję !

Wypłaty (suma: 42773.9 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

24.02.2021 - 8539.51 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne, badania diagnostyczne

01.12.2020 - 9331.86 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne, konsultacje medyczne, badania diagnostyczne, transport

03.08.2020 - 10473.89 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, środki farmakologiczne, inne, transport

13.03.2020 - 10093.83 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, środki farmakologiczne, badania diagnostyczne, inne, transport

03.10.2019 - 622.28 zł
- kategoria wydatków: transport

11.10.2019 - 3712.53 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, środki farmakologiczne, inne, badania diagnostyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 90 939,16 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 30000 zł

Anonimowy 1 rok temu 3000 zł

Anonimowy 1 rok temu 3000 zł

Anonimowy 1 rok temu 3000 zł

Anonimowy 1 rok temu 2350 zł

Anonimowy 1 rok temu 2000 zł 167

Trzymamy kciuki!

Anonimowy 1 rok temu 1499 zł

Anonimowy 1 rok temu 1492 zł

Stowarzyszenie OAKP 1 rok temu 1355 zł 128

Turniej o Puchar Dobroczynności - dochód

Anonimowy 1 rok temu 1234 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem