Magdalena Czajka

Magdalena Czajka, Lublin

Numer skarbonki: 111083
Pomóżmy Madzi pokonać glejaka !
Na zebranie środków
mamy czas do: 30 września 2019
zebrano:
121 129 zł
32%
cel zbiórki:
370 000 zł

Historia

Witam wszystkich w imieniu mojej siostry

Mam na imię Bartek. Piszę w imieniu mojej siostry dwudziestosześcioletniej Magdy, ponieważ jej stan nie pozwala, aby samodzielnie zwróciła się do Was o pomoc.19 grudnia 2018 roku wykryto u niej guza mózgu w trzeciej komorze.

27 grudnia 2018 roku przeszła operację i stwierdzono, iż jest to glejak typu II. W wyniku operacji nastąpiły komplikacje spowodowane faktem, że guz był umiejscowiony bezpośrednio przy przysadce. W efekcie tego Magda utraciła zdolność zapamiętywania bieżącego, całkowicie rozregulowały się u niej gospodarka hormonalna, ośrodek termoregulacji oraz łaknienie. Po czterech miesiącach wyszła ze szpitala jednakże wymaga ciągłej opieki osób trzecich.

26 kwietnia 2019 roku przeprowadzono badanie kontrolne Rezonansu Magnetycznego, które wykazało nawrót guza. 17 lipca zostało wykonane kolejne badanie rezonansu. Niestety w przeciągu 3 miesięcy od ostatniego badania guz urósł o 1,7cm, co według lekarzy jest wręcz niewiarygodne. Tempo rozwoju nowotworu jest bardzo szybkie. Z powodu umiejscowienia nowotworu neurochirurdzy obawiają się ponownej operacji tym bardziej, że powyższe powikłania w dalszym ciągu nie ustąpiły, ale w zaistniałej sytuacji biorą pod uwagę ponowne otwarcie głowy w celu resekcji guza. Obecnie Magda jest rehabilitowana przez neuropsychologów oraz ma wdrożone leczenie przez endokrynologa, endokrynologa-ginekologa i neurologa, co również pociąga za sobą znaczne koszty. W związku z tą sytuacją i niestety małą ilością czasu, jaki pozostał mojej siostrze, aby można było jej skutecznie pomóc proszę Was o wsparcie w naszej walce o życie Madzi.

Bartek Czajka

Darowizny na rzecz leczenia Magdy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Witam !

Razem z Madzią i rodzicami chcieliśmy podziękować bardzo serdecznie wszystkim za całą okazaną dotychczas pomoc nie tylko finansową, ale również za udostępnianie akcji na swoich profilach w mediach społecznościowych, oraz akcje zorganizowane. Serdeczne Bóg zapłać za waszą modlitwę i wsparcie dobrym słowem. Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu z waszej strony. JESTEŚCIE NIESAMOWICI !! Głęboko wierzę, że leczenie i niesamowita energia jaką przesyłacie Madzi doprowadzi do szczęśliwego zakończenia tej historii i moja siostra wyzdrowieje. Jeszcze raz pięknie dziękuję !

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 30000 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 3000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 3000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 3000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 2000 zł 28

Trzymamy kciuki!

Anonimowy 3 tygodnie temu 1492 zł

Stowarzyszenie OAKP 3 tygodnie temu 1355 zł 4

Turniej o Puchar Dobroczynności - dochód

Anonimowy 4 dni temu 1234 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1200 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 1156 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem