Magdalena Czajka

Magdalena Czajka, Lublin

Numer skarbonki: 111083
Pomóżmy Madzi pokonać glejaka !
zebrano:
128 308 zł
34%
cel zbiórki:
370 000 zł

Historia

Witam wszystkich w imieniu mojej siostry

Mam na imię Bartek. Piszę w imieniu mojej siostry dwudziestosześcioletniej Magdy, ponieważ jej stan nie pozwala, aby samodzielnie zwróciła się do Was o pomoc.19 grudnia 2018 roku wykryto u niej guza mózgu w trzeciej komorze.

27 grudnia 2018 roku przeszła operację i stwierdzono, iż jest to glejak typu II. W wyniku operacji nastąpiły komplikacje spowodowane faktem, że guz był umiejscowiony bezpośrednio przy przysadce. W efekcie tego Magda utraciła zdolność zapamiętywania bieżącego, całkowicie rozregulowały się u niej gospodarka hormonalna, ośrodek termoregulacji oraz łaknienie. Po czterech miesiącach wyszła ze szpitala jednakże wymaga ciągłej opieki osób trzecich.

26 kwietnia 2019 roku przeprowadzono badanie kontrolne Rezonansu Magnetycznego, które wykazało nawrót guza. 17 lipca zostało wykonane kolejne badanie rezonansu. Niestety w przeciągu 3 miesięcy od ostatniego badania guz urósł o 1,7cm, co według lekarzy jest wręcz niewiarygodne. Tempo rozwoju nowotworu jest bardzo szybkie. Z powodu umiejscowienia nowotworu neurochirurdzy obawiają się ponownej operacji tym bardziej, że powyższe powikłania w dalszym ciągu nie ustąpiły, ale w zaistniałej sytuacji biorą pod uwagę ponowne otwarcie głowy w celu resekcji guza. Obecnie Magda jest rehabilitowana przez neuropsychologów oraz ma wdrożone leczenie przez endokrynologa, endokrynologa-ginekologa i neurologa, co również pociąga za sobą znaczne koszty. W związku z tą sytuacją i niestety małą ilością czasu, jaki pozostał mojej siostrze, aby można było jej skutecznie pomóc proszę Was o wsparcie w naszej walce o życie Madzi.

Bartek Czajka

Darowizny na rzecz leczenia Magdy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Witam
Na wstępie pragniemy Wam wszystkim podziękować za ogromne serce, wsparcie duchowe i pomoc finansową dla Madzi. To co zrobiliście dla mojej siostry sprawia, że pozostaniemy waszymi dłużnikami na zawsze.
Niestety chcemy poinformować, że dwa ośrodki w Niemczech, w których mieliśmy nadzieję na uzyskanie pomocy dla Madzi po zapoznaniu się z dokumentacją choroby odmówiły jej leczenia motywując, iż umiejscowienie i wielkość guza nie kwalifikują się do stosowanych przez te ośrodki terapii. Nie składamy broni, jeździmy od dwóch miesięcy po całym kraju w poszukiwaniu alternatywnego rozwiązania, które będzie mogło wyeliminować konieczność kolejnej operacji. Dobrą wiadomością jest to, iż badanie Rezonansu Magnetycznego z dnia 01.10.2019r. zdecydowanie wykazało, że odrost guza zatrzymał się co daje nam dodatkowy czas w naszej walce.
Pozdrawiamy Was wszystkich dziękując za to, że JESTEŚCIE TAK WSPANIALI!!!
Madzia, Bartek i nasi rodzice

Witam !

Razem z Madzią i rodzicami chcieliśmy podziękować bardzo serdecznie wszystkim za całą okazaną dotychczas pomoc nie tylko finansową, ale również za udostępnianie akcji na swoich profilach w mediach społecznościowych, oraz akcje zorganizowane. Serdeczne Bóg zapłać za waszą modlitwę i wsparcie dobrym słowem. Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu z waszej strony. JESTEŚCIE NIESAMOWICI !! Głęboko wierzę, że leczenie i niesamowita energia jaką przesyłacie Madzi doprowadzi do szczęśliwego zakończenia tej historii i moja siostra wyzdrowieje. Jeszcze raz pięknie dziękuję !

Wypłaty (suma: 4334.81 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

03.10.2019 - 622.28 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

11.10.2019 - 3712.53 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne, konsultacje medyczne, środki farmakologiczne, inne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 123 973,57 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 30000 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 3000 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 3000 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 3000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 2350 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 2000 zł 52

Trzymamy kciuki!

Anonimowy 2 miesiące temu 1492 zł

Stowarzyszenie OAKP 2 miesiące temu 1355 zł 21

Turniej o Puchar Dobroczynności - dochód

Anonimowy 2 miesiące temu 1234 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 1200 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem