Małgorzata Dulęba

Małgorzata Dulęba, Bydgoszcz

Numer skarbonki: 111236
Czerniak-taki mały, a taki złośliwy
zebrano:
2 383 zł
23%
cel zbiórki:
10 000 zł

Historia

Mam na imię Małgosia i mam 37 lat.

Moja historia rozpoczęła się 2 lata temu, kiedy pod sercem nosiłam córeczkę, ale wtedy jeszcze o tym nie wiedziałam. Cieszyłam się pięknym czasem. Wiadomość przyszła krótko po porodzie. Okazało się, że węzeł chłonny w lewej pachwinie wielkości kurzego jajka, zajęty jest przez czerniaka. Przerzut... Skąd? No właśnie, dobre pytanie! Przerzut czerniaka bez czerniaka. Okazuje się, że to możliwe.

Obecnie jestem rok po operacji limfadenektomii pachwinowo-biodrowo-zasłonowej oraz w trakcie rocznego leczenia uzupełniającego dabrafenibem z trametynibem.

Jestem pełną energii matką dwójki dzieci w wieku 9 i niespełna 2 lat. Kochamy góry, zwłaszcza Tatry. Jak tylko skończę terapię, odzyskam siłę, góry będą obowiązkowym punktem na mojej liście. Dlatego też oprócz samego leczenia niezbędna jest codzienna profilaktyka przeciwobrzękowa. Uciskowe pończochy, rehabilitacja, masaże będą mi towarzyszyć już do końca życia, abym mogła funkcjonować w miarę normalnie. 

Darowizny na rzecz leczenia Małgosi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 39 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 170 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 198 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 17 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 98 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 143 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 25 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 153 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 76 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 44 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem