Małgorzata  Korolska

Małgorzata Korolska, Kwidzyn

Numer skarbonki: 110610
Pomóż Małgorzacie ponieść koszty leczenia raka
zebrano:
5 133 zł
42%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Witam, zwracam się do Was z prośbą o dofinansowanie mojego leczenia onkologicznego. Mam 57 lat, dwoje dzieci i jestem szczęśliwą Babcią dwóch wnuczek.

W kwietniu 2017 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór jajników. Przeszłam poważną i bardzo rozległą operację. Ta informacja zwaliła mnie całkowicie z nóg. Badania genetyczne wykazały, że jestem nosicielką mutacji BRCA1. Straszne "paskudztwo".

Przeszłam chemioterapię w 6 cyklach co 3 tygodnie. Mieszkam w Kwidzynie, a moje leczenie (operacja, konsultacje lekarskie i chemioterapia) odbywają się w Gdańsku. Odległość 100 km w jedną stronę. Z powodu mojej choroby ponoszę spore koszty leczenia związane z dojazdami do kliniki oraz lekarstwami, które wykupuję na receptę. Oprócz tego dodatkowo wizyty kontrolne w Poradni Genetycznej w Gdańsku i Poradni profilaktyki chorób piersi w Grudziądzu. Te wizyty w poradni genetycznej związane są z moim obciążeniem genetycznym (BRCA1), więc jestem pod ścisłym nadzorem poradni. Obecnie przebywam na wcześniejszej emeryturze, pracowałam 36 lat w warunkach szkodliwych (chemia) i miałam możliwość skorzystania z tego przywileju. Niestety nie mogłam długo nacieszyć się zdrowiem, zaczęła się walka z rakiem.

Odchodząc na emeryturę miałam tyle planów i marzeń przed sobą i w jednej chwili moje życie się zatrzymało i wszystkie plany szlag trafił.
Teraz skupiona jestem tylko na swojej chorobie i jej leczeniu. Bardzo proszę o wsparcie w walce z moją chorobą. Dziękuję i pozdrawiam. Małgorzata

Darowizny na rzecz leczenia Małgorzaty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Minął ponad rok od zakończenia chemioterapii i na razie nie ma nawrotów choroby. Obecnie jestem pod stałą opieką specjalistów onkologów w Gdańsku i systematycznie poddaję się częstym badaniom kontrolnym, ginekologicznym, związanym z moją chorobą: TK, rezonans, USG, markery nowotworowe oraz dodatkowo wykonuję często badania piersi: również na przemiennie TK, rezonans itd z powodu obciążenia genetycznego (BRCA1). Rozważam też możliwość wykonania mastektomii, ponieważ ryzyko raka piersi jest u mnie bardzo duże, ale jeszcze dojrzewam do te decyzji. Nadal ponoszę wydatki na swoje leczenie: koszty częstych wyjazdów do ośrodków medycznych celem badań i konsultacji oraz lekarstwa, które są niezbędne w moim leczeniu.

Bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe. Zebrana kwota pomogła mi zrekompensować wydatki na leczenie onkologiczne zarówno farmakologiczne jak i częsty transport do różnych ośrodków medycznych. Jeszcze raz serdecznie dziękuję, pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Małgorzata Korolska

Wypłaty (suma: 5214.85 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

30.10.2018 - 978.66 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne

30.10.2018 - 745.00 zł
- kategoria wydatków: inne

30.10.2018 - 1220.43 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

30.10.2018 - 459.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne

30.10.2018 - 1811.76 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 0 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 9 miesięcy temu 11 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 71 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 45 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 7 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 341 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 52 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 46 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 57 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 35 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 26 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem