Małgorzata Szyguła-Krystians

Małgorzata Szyguła-Krystians, Luboń

Numer skarbonki: 110956
Brakuje mi pieniędzy na leki wspomagające leczenie.
Na zebranie środków
mamy czas do: 20 czerwca 2019
zebrano:
2 097 zł
13%
cel zbiórki:
15 000 zł

Historia

Mam na imię Gosia, zachorowałam w 2013 r. na raka piersi. Przeszłam systemowe leczenie: chemioterapia, operacja, chemioterapia, radioterapia, hormonoterapia. Moje szczęście nie trwało długo, gdyż w sierpniu 2018 r. dowiedziałam się, że mam przerzuty na kości. Leczona byłam nierefundowanym lekiem Ibrance od września do grudnia. Niestety ten lek nie pomógł. W styczniu 2019 r. okazało się, że zmiany są również na wątrobie i zmieniono mi leczenie na chemię.

Tak długo jak to było możliwe chodziłam do pracy, jednak przyszedł taki moment, że choroba stała się tak uciążliwa, że od stycznia przebywam na zwolnieniu lekarskim.

Na każdym etapie leczenia potrzebne są niestety środki finansowe, które często przewyższają dochody mojej rodziny. Dlatego wsparcie od Państwa jest dla mnie bardzo potrzebne. Tym bardziej, że zmienił mi się status finansowy. Pieniądze wykorzystam na leki zalecone przez mojego lekarza prowadzącego, badania diagnostyczne oraz konsultacje lekarskie.

Darowizny na rzecz leczenia Gosi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Tradycyjną chemię dostawałam do marca br. Ze względu na słabe wyniki krwi, odroczenia oraz przetaczanie krwi musiałam ją przerwać. Kolejna chemia była w tabletkach. Dla lepszej skuteczności działania obecnie otrzymuje chemiohormonoterapię i mam nadzieję ze w końcu to pomoże.

Bardzo dziękuje za dotychczasowe wpłaty za co będę mogą zrealizować część swoich recept.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 100 zł 3

Gosiu, nie poddawaj się.

Anonimowy 2 miesiące temu 20 zł 20

Walcz!!!💪

J B 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 30 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 20 zł 18

Trzymaj się Gosiu!

Gosia E. 3 miesiące temu 50 zł

Marcin Kubanek 3 miesiące temu 200 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem