Marek Sztabnicki

Marek Sztabnicki, Biały Bór

Numer skarbonki: 110786
Zbieram na przygotowanie do przeszczepu i leczenie.
Na zebranie środków
mamy czas do: 20 sierpnia 2018
zebrano:
90 zł
0%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Dnia 11.09.2017 r. wynik histopatologiczny jednoznacznie stwierdził, że jestem chory na chłoniaka z komórek płaszcza C83. Jestem teraz po 6 cyklu chemioterapii, leczę się w Koszalinie. Byłem już na konsultacjach w klinice onkologicznej w Gliwicach, gdzie po zapoznaniu się z moją dokumentacją medyczną wstępnie zakwalifikowano mnie do przeszczepu komórek macierzystych.

Moja żona musiała zrezygnować z pracy by zaopiekować się mną, ja natomiast jestem bez dochodu, ponieważ przekroczyłem 182 dni zasiłku chorobowego. Składałem dokumenty do ZUS na rentę w grudniu 2017 r. Do dziś bez odpowiedzi ze strony ubezpieczyciela! Ponieważ okresy składkowe w Polsce są nie wystarczające, urząd zwrócił się do instytucji zagranicznych o potwierdzenie okresów składkowych, gdyż za granicą również pracowałem.

Byłem kiedyś sportowcem wyczynowym, uprawiałem kajakarstwo, przywoziłem medale z mistrzostw Polski. Zawsze sobie radziłem! Najprościej teraz byłoby odejść, ale uważam, że to by było tchórzostwo.

Darowizny na rzecz leczenia Marka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Od kilku miesięcy nie otrzymałem żadnej pomocy. W trudnych chwilach zostałem sam..

Od lutego 2018r. jestem bez dochodów. Od 21-12-2017r ZUS każe mi czekać na potwierdzenie okresów składkowych z zagranicy ,na moje pytanie z czego mam żyć i leczyć się padła odpowiedź cyt. proszę się zadłużać. W chwili obecnej jestem po separacji komórek macierzystych w Instytucie w Gliwicach a możliwość zadłużania się również się wyczerpała

Właśnie jestem w kolejnym 6 kryzysie po chemii. Totalny spadek wyników. np.PLT-20,4 Kreatynina-2,1mg/dl

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem