Mariusz Ruczewski

Mariusz Ruczewski, Grudziądz

Numer skarbonki: 111144
Zbieram na protonoterapię
zebrano:
117 zł
0%
cel zbiórki:
150 000 zł

Historia

Zanim dowiedziałem się o chorobie dużo pracowałem. Wykonywałem elementy konstrukcji stalowych. Lubię swoją pracę, bo oprócz potrzebnego do życia dochodu, dostarcza mi dużo satysfakcji. Zawsze lubiłem pracować z ludźmi i cieszyć się efektami swojej pracy w postaci trwałych służących wiele lat produktów. Marzę o tym, by móc wrócić do pracy i coraz więcej wolnych chwil poświęcać podróżom.

Kiedy dowiedziałem się o chorobie, nagle zdałem sobie sprawę z własnej śmiertelności. Wcześniej po prostu cieszył mnie każdy dzień życia, a rozmyślania o ewentualnej śmierci tkwiły poza marginesem świadomości jako coś nierealnego i niezwykle odległego.

Pierwsza informacja o tym, że to glejak, spowodowała we mnie gwałtowne zaprzeczenie. Nie! Nie! Ciągle mam tutaj przecież zbyt wiele do załatwienia. I nadal tak myślę. I zarówno ta myśl jak i wsparcie najbliższych i przyjaciół daje mi siłę do walki z nowotworem.

Niestety czasami przychodzi się mierzyć z realiami rodzimej służby zdrowia i wówczas nie jest za ciekawie. Okazuje się bowiem, np. że jest w naszym kraju urządzenie, które być może mogłoby pomóc takim osobom jak ja, ale u nas nie leczy się takich przypadków jak mój i w związku z tym muszę zwrócić się o pomoc za granicą. Chodzi o leczenie protonoterapią, terapia podobna do tradycyjnej radioterapii jednak, co najważniejsze nie czyniąca spustoszeń wśród zdrowych komórek mózgu. Na leczenie niemieccy lekarze zakwalifikowali mnie w PROHEALTH AG RINRCKER w Monachium.

Niestety leczenie to znacznie przekracza moje możliwości finansowe. Wartość ta wynosi 150 000,00 zł i o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty chciałbym Państwa prosić.

Darowizny na rzecz leczenia Mariusza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Iwona A. S. 8 miesięcy temu 100 zł 52

Życzę wytrwałości i skuteczności leczenia!

Anonimowy 8 miesięcy temu 10 zł

Marlena Zawada 8 miesięcy temu 20 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem