Mariusz  Ziemann

Mariusz Ziemann, Koszalin

Numer skarbonki: 111481
Na dojazdy do kliniki
zebrano:
396 zł
3%
cel zbiórki:
10 000 zł

Historia

W tym roku będę obchodził swoje 40 urodziny. Jestem mężem i tatą dwójki wspaniałych dzieci - syn ma 16 lat, a córka 14 lat. W 2016 roku dopadła i mnie ta straszna choroba - tuż przed świętami Bożego Narodzenia padła ta okropna diagnoza: "czerniak złośliwy skóry". Świat nagle się nam zawalił Do tego od dziecka choruję na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, co daje się coraz częściej odczuć. Miewam bardzo silne bóle stawów, które nie pozwalają mi normalnie funkcjonować. Ból jest straszny. Mimo to udawaliśmy przed dziećmi, że wszystko jest ok, aby miały wspaniałe Święta.

Tuż po Nowym Roku trafiłem do szpitala na wycięcie znamienia na plecach, co okazało się głównym źródłem choroby. Niestety były już przerzuty. Wtedy postanowiliśmy powiedzieć całą prawdę dzieciom - było naprawdę trudno, ale razem daliśmy radę. Po konsylium pokierowano nas do kliniki w Bydgoszczy, gdzie dostaję immunoterapię (lek Nivolumab). To dzięki niej mogę dalej cieszyć się życiem z rodziną, patrzeć, jak rosną moje dzieci i cieszyć się mimo wszystko dalej życiem, bo przecież ono jest tak piękne... Mam marzenia do spełnienia jak każdy i chcę je spełniać i dążyć do nich.

Niestety w moim mieście Koszalin ta terapia jest niedostępna, dlatego muszę dojeżdżać 200 km w jedną stronę do Bydgoszczy na wlewy. Z tego powodu bardzo proszę o pomoc i wsparcie.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Najnowsze darowizny

Bartosz Zasoński 2 dni temu 70 zł 1

Pozdro Outriderze💪 dużo zdrowia i dousłychu na ps5 w przyszłości

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Marzenna Kisielewska 1 miesiąc temu 70 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł 15

Mariusz, 3maj sie kolego

Dziękuję
Mariusz


Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem