Marlena  Płacińska

Marlena Płacińska, Bydgoszcz

Numer skarbonki: 111280
Leczenie onkologiczne
zebrano:
349 zł
0%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Mam na imię Marlena i mam guza jajnika. 

Mam 60 lat i mnóstwo planów na przyszłość. W wolnych chwilach spędzam czas z moją ukochaną córką, która daje mi wiele radości. Los sprawił, że musiałam wychowywać ją samotnie, jednak był to piękny czas w moim życiu. Niestety w lipcu 2019 roku wykryto u mnie guza jajnika z rozsiewem do otrzewnej. Ta informacja była dla mnie bardzo uderzająca, ponieważ choroba nie dawała wcześniej żadnych objawów i nagle z dnia na dzień dowiedziałam się, że mój stan zdrowia jest niemalże krytyczny. Niestety skutkiem była nie tylko utrata zdrowia, ale również pracy i środków do życia.

Co dalej?

Oczywiście podjęto próbę leczenia. Niestety podczas pobytu w szpitalu wykryto u mnie jeszcze jedną chorobę, tym razem kardiologiczną, przez co operacja jest na ten moment niemożliwa. W związku z tym jestem leczona tylko chemioterapią. Ta forma leczenia przynosi jedynie chwilową pomoc i muszę zostać zoperowana, jeżeli chcę żyć!

Jaki jest plan działania?

Abym mogła przystąpić do operacji, muszę nieustannie utrzymywać mój organizm w doskonałej kondycji. To niełatwe, kiedy przyjmuje się chemię. Jednak jest sposób na to, abym mogła zawalczyć o swoje zdrowie! Aktualnie poddaję się leczeniu Nivolumabem.  Niestety jest to bardzo kosztowne. Do tego dochodzą koszty badań, konsultacji i dojazdów, a w mojej sytuacji nie posiadam żadnych źródeł dofinansowania. Ponieważ straciłam pracę, tylko moja córka jest aktualnie żywicielem rodziny i nie mogę pozwolić sobie na jedyną formę leczenia, która może dać mi szansę na wyzdrowienie.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 349.2 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

20.10.2020 - 349.20 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 0,00 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 107 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 28 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 22 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 165 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 64 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem