Marzena Szula

Marzena Szula, Bytom

Numer skarbonki: 111263
Potrzebuję Waszego wsparcia w walce z rakiem.
zebrano:
1 355 zł
6%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Mam na imię Marzena, mam 53 lata. W czerwcu 2019 roku usłyszałam diagnozę - rak piersi z przerzutami, złośliwy. Nie ukrywam, że diagnoza była dla mnie ogromnym ciosem. Nikt w rodzinie nie chorował na raka piersi, a tu taki szok. Od lipca 2019 roku zaczęłam badania i leczenie w Centrum Onkologii w Gliwicach. Od sierpnia 2019 roku co tydzień przyjmuję chemię. Następnie czeka mnie operacja, radioterapia i rehabilitacja.

Utrzymuję się z niewielkiego zasiłku chorobowego z ZUS-u tj. 181 zł oraz z opieki dostaję 215,84 zł. Mieszkam w Bytomiu z moim partnerem i jego ciężko chorym 80-letnim ojcem. Emerytura ojca i zarobki partnera ledwo starczają na skromne życie i rachunki. Niejednokrotnie nie jestem w stanie wykupić recepty, często muszę rezygnować z zakupu leków. Problematyczne są dla mnie również dojazdy do Gliwic na leczenie, koszty prywatnych wizyt lekarskich i badań. Nigdy nie mogłam pochwalić się dobrym zdrowiem, mam wiele chorób towarzyszących. Cierpię między innymi na otyłość, która powoduje problemy z chodzeniem, nadciśnienie, depresję i zwyrodnienie stawów. Nie posiadam samochodu i każda wizyta w Centrum to dla mnie ciężka wyprawa. Pomaga mi rodzina, ale też nie zawsze mają możliwości finansowe lub czasowe. Niejednokrotnie po chemii muszę wrócić do domu taksówką lub zapłacić za paliwo znajomym, bo nie mam siły jechać autobusem. 

Z powodu ciężkiej sytuacji finansowej jestem zmuszona prosić Was o pomoc. Nie jest to dla mnie łatwe, ale sytuacja mnie zmusiła. Bardzo chcę wyzdrowieć i spędzić jeszcze trochę czasu z dwójką moich dzieci i trójką wnucząt. Walczę dla nich, choć depresja, która towarzyszy mi od wielu lat, często podcina mi skrzydła.

Bardzo dziękuję za każde wsparcie w walce z rakiem!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 907.81 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

01.12.2020 - 599.98 zł
- kategoria wydatków: transport, środki farmakologiczne, konsultacje medyczne, terapia onkologiczna

06.05.2020 - 307.83 zł
- kategoria wydatków: transport, konsultacje medyczne, środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 447,68 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 129 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 63 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 39 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 27 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 68 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 88 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 290 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 11 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 159 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 0 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem