Michał Uchański

Michał Uchański, Warszawa

Numer skarbonki: 110794
Zbieramy pieniądze dla Michała na drogą terapię!
zebrano:
74 265 zł
44%
cel zbiórki:
168 000 zł

Historia

Moje życie zmieniło się wiosną 2017 roku. Ciągle byłem zmęczony i śpiący. Przypisywałem to nowym obowiązkom w pracy i w domu, a więc i mniejszej ilości snu. Mój maleńki synek zajmował cały mój wolny czas. Uznałem, że w tej sytuacji zmęczenie jest normą, choć bywało mi bardzo ciężko.

W sierpniu, po nieudanych wakacjach, które w dużej mierze przespałem, w godzinę po wyjściu z pracy straciłem na chwilę władzę w nogach. Przyjechała karetka. Lekarz zalecił badania i podjęcie leczenia nadciśnienia. Tego samego dnia poszedłem do lekarza. Po wyjściu z gabinetu znowu się przewróciłem, nogi po raz drugi odmówiły mi posłuszeństwa.

Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko: karetka, szpital, badanie tomograficzne, przyjęcie na oddział, rezonans magnetyczny i diagnoza - guz mózgu.

Trzy dni później operacja (ratująca życie), a za 10 dni kolejna.

Po prawie miesiącu w szpitalu, wróciłem do domu na noszach z głębokim niedowładem lewej strony ciała.

Dzięki pomocy rodziny i przyjaciół udało mi się stanąć na nogi. Mam jednak jeszcze wiele do zrobienia. Cały czas walczę o powrót do zdrowia.

Poddaję się terapii zaleconej przez specjalistów z Centrum Onkologii. Ale ponieważ wiem z jak trudnym przeciwnikiem mam do czynienia, chciałbym dodatkowo poddać się nowej eksperymentalnej metodzie w ośrodku MagForce w Berlinie. Leczenie jest bardzo drogie.
Proszę więc o Waszą pomoc.

Nie przestaję marzyć. Chciałbym wrócić do normalnego życia, pracy, być dobrym ojcem, nauczyć syna jeździć na rowerze i na nartach, prowadzić z nim ożywione rozmowy...

Lekarze mówią, że to jeszcze możliwe. 

Darowizny na rzecz leczenia Michała można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 48084 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 1779 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 1261 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 1118 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 955 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 947 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 829 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 733 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 514 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem