Mirosława Sobińska

Mirosława Sobińska, Rybnik

Numer skarbonki: 111477
Potrzebne środki na rehabilitację
zebrano:
0 zł
0%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Nazywam się Mirosława Sobińska, mam 53 lata. Od 14 lat jestem wdową, samotnie opiekującą się niepełnosprawnym synem Alanem, a także niepełnosprawną mamą oraz bratem niepełnosprawnym, który zmarł mi 05.08.2020 roku. Do tej pory sobie radziłam z obowiązkami i finansowo. Niestety w lutym 2020 roku wykryto u mnie raka piersi i od tamtej pory się leczę w poradni onkologicznej. Rak dał przerzuty do kości, które bardzo bolą. Ciężko w nocy czy rano podnieść się z łóżka, ale muszę, póki żyję... Chcę zapewnić opiekę mamie i synowi w domu, nie chcę ich oddawać do DPS. Leki dostaję z Poradni Onkologicznej - załapałam się na program lekowy, który hamuje rozwój choroby. Chciałabym tylko pozbyć się tego bólu kości.

Dochody, które mamy, w większości pochłania apteka. Brakuje mi na rehabilitację, bym mogła z niej skorzystać choć 2-3 razy w tygodniu, abym jak najdłużej była sprawna. Po usłyszeniu diagnozy zapytałam Panią doktor, jak długo będę żyć. Odpowiedź brzmiała: "Nie wiadomo". Po diagnozie ciężko się pozbierać. Wszyscy wiemy, co znaczy rak złośliwy, wiemy że jesteśmy jeszcze potrzebni na tym świecie najbliższym, którzy nas potrzebują. Walczę każdego dnia z chorobą dla syna i mamy!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem