Monika Modrzejewska

Monika Modrzejewska, Gdańsk

Numer skarbonki: 111237
Podaruj mi Trzecie Życie!!!
zebrano:
401 zł
3%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Mam na imię Monika. Jestem osobą, która czerpie życie pełnymi garściami. Jestem  zawsze  uśmiechnięta, pełna optymizmu, kocham ludzi, zwierzęta i zespół U2!!!

Niestety los okazał się dla mnie okrutny, podwójnie okrutny... W wieku 10 lat, kiedy byłam pełnym chęci życia dzieckiem, zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór nerki z bardzo rozległymi przerzutami do płuc. Leczenie trwało 2 lata, było bardzo radykalne... Liczne chemie, operacje, i naświetlania. Przez ten okres, spedzony w szpitalu, musiałam szybko dorosnąć. Na szczęście byli ze mną kochający Rodzice, którzy nigdy się nie poddali, dali mi poczucie bezpieczeństwa i dzięki Nim wygrałam tę walkę!

Niestety okrutny los nie zapomniał o mnie. Po 30 latach rak znowu do mnie wrócił. Tym razem jest to nowotwór złośliwy piersi. Jestem juz po mastektomii, w tej chwili jestem w trakcie chemii. Leczenie jest dosyć skomplikowane, ponieważ w dzieciństwie brałam leki, których nie mogę wziąć drugi raz.  Przede mną długoletnie leczenie.

Organizm już może nie taki młody, ale serce i dusza jak najbardziej!!! Moja Rodzina, córka Lena, ukochany Tata, nie pozwalają mi się poddać. W pracy nazwano mnie "Kobietą Rakietą", co  tym bardziej motywuje mnie do walki o normalne życie! Włąśnie dlatego proszę Państwa o pomoc i przekazanie darowizn na moje leczenie i rehabilitację.

DOBRO POWRACA!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 8 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 1 rok temu 17 zł

Anonimowy 1 rok temu 50 zł

Anonimowy 1 rok temu 70 zł

Anna Czuja 1 rok temu 200 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem