PIOTR BOMBA

PIOTR BOMBA, GDAŃSK

Numer skarbonki: 111352
Terapia NanoTherm jest dla mnie ratunkiem
zebrano:
324 zł
0%
cel zbiórki:
195 000 zł

Historia

Mam na imię Piotrek, mam 35 lat. Wykształcenie technik leśnik. Choroba zaczęła się u mnie od silnego bólu głowy i coraz częstszych ataków padaczki. W sierpniu 2019 r. rozpoznano u mnie guza mózgu okolicy prawego płata czołowego, przy szczelinie Sylwiusza - Glejak wielopostaciowy, wtórny (secondary,glioblastoma), IDH-mutant,WHO grade 4 (najbardziej złośliwy i agresywny).
Nowotwór zbudowany z komórek o wysokiej aktywności mitotycznej. Bardzo szybko rośnie i się rozprzestrzenia.

W sierpniu 2019 r. przeszedłem operację resekcji guza, niestety nie udało się usunąć całego guza, część pozostała. Jego lokalizacja nie pozwala na to, aby można go było wyciąć w całości. Groziłoby to prawdopodobnym paraliżem, a nawet utratą mowy.
Część guza, która pozostała jest w tej chwili nieaktywna, można powiedzieć "uśpiona". Boję się każdego dnia, że guz się obudzi, a wtedy jego komórki ze zdwojoną siłą będą się mutowały.
Od roku jestem pod opieką onkologa i neurologa. Od października 2019 r. regularnie przyjmuję comiesięczną chemioterapię(obecnie 280mg). Jestem już po radioterapii. Moją szansą na dalsze życie jest Terapia NANOTHERM wykonywana w klinice w Lublinie. Terapia pozwalająca mi na przedłużenie życia nawet o kilka lat co jest dla mnie bezcenne. Niestety nie jest refundowana przez NFZ. Nie posiadam środków na tę terapię, a mój stan zdrowia nie pozwala mi na pracę.

Dlatego bardzo proszę Was o wsparcie finansowe. Koszt tej terapii (operacja+6 sesji terapii) to 195000 zł. Terapia polega na wstrzyknięciu do guza lub aplikacji na ściankę, cząsteczek zawierających tlenek żelaza, które są potem aktywowane w urządzeniu NanoActivator podczas 6 sesji. Poprzez aplikację zlokalizowanego na zewnątrz szybko zmieniającego się pola magnetycznego, co generuje ciepło. W wyniku tego, komórki nowotworowe zostają zniszczone lub uwrażliwione na dalsze metody leczenia, jak radioterapia lub chemioterapia, a tkanki otaczające guz pozostają nienaruszone.

Terapia jest dla mnie jedyną szansą, abym mógł zwalczyć tego potwora i cieszyć się życiem. Chciałbym w przyszłości założyć rodzinę, mieć dzieci. Proszę pomóżcie mi w walce z glejakiem. Każda wpłata bardzo dużo dla mnie znaczy. Jest dla mnie ogromnym wsparciem finansowym, ale też psychicznym. Dlatego z góry wszystkim bardzo dziękuję za wszelką pomoc. 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

 

Wypłaty (suma: 295.63 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

15.12.2021 - 295.63 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 28,37 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 10 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 1 rok temu 100 zł

Anonimowy 1 rok temu 30 zł

Anonimowy 1 rok temu 30 zł 70

Dużo zdrowia!!!

Dziękuję bardzo
PIOTR


Anonimowy 1 rok temu 100 zł 74

trzymamy kciuki za ciebie Piotruś

Dziękuję bardzo za pomoc
PIOTR


Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem