Piotr Pocheć

Piotr Pocheć, Mirów Stary

Numer skarbonki: 111396
Wygram tę walkę!
zebrano:
18 278 zł
60%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Mam na imię Piotr i mam 34 lata. Jestem młodym, pełnym zapału i energii do życia miłośnikiem motocykli. W sierpniu tego roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową. W pierwszej chwili nie mogłem w to uwierzyć. Jednak diagnoza była okrutna i nie pozostawiała żadnych złudzeń. Mimo tego, że ta wiadomość wywróciła mój świat do góry nogami, podjąłem decyzję, że będę się leczył aż wyzdrowieję. 

W połowie sierpnia rozpocząłem pierwszą dawkę chemioterapii, która przyniosła częściową remisję, we wrześniu kolejną. Obecna sytuacja związana z pandemią COVID19 zupełnie odcięła mnie od najbliższych, co jest dla mnie dodatkowym obciążeniem psychicznym. W najbliższym czasie czeka mnie przeszczep szpiku kostnego, który daje mi ogromną szansę na powrót do normalności. 

Leczenie białaczki wiąże się z bardzo dużymi kosztami: badania i konsultacje medyczne, leki, dojazdy, przystosowanie domu do osoby z zerową odpornością.

Bardzo proszę o pomoc i wsparcie, bo wiem, że przede mną długa droga do normalnego życia i zdrowia, ale jestem pewien, że wygram tę walkę!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Darczyńcy Michała Bielińskiego 4 miesiące temu 18274 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 5 zł 25

Dużo zdrówka!

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem