Rak
Piotr Ziętkiewicz

Piotr Ziętkiewicz, Poznań

Numer skarbonki: 110909
Chłoniak nieustannie skraca moje życie.
Na zebranie środków
mamy czas do: 01 lutego 2019
zebrano:
234 zł
0%
cel zbiórki:
32 000 zł

Historia

Nazywam się Piotr Ziętkiewicz, mam 60 lat. W lutym tego roku dowiedziałem się, że choruję na chłoniaka z komórek płaszcza.

Mimo otrzymania 4 linii chemioterapii mój stan zdrowia nie uległ poprawie. Skierowano mnie do opieki paliatywnej. Moja choroba wymaga wielu przetoczeń preparatów krwiopochodnych.

W czasie choroby szpital MSWiA w Poznaniu i ja osobiście wystąpiliśmy o przyznanie leku Ibrutinib do Ministerstwa Zdrowia, ale nam odmówiono.
Obecnie mam ten lek po zbiórce pieniędzy w rodzinie, ale starczy on na dwa miesiące. Staram się o wzięcie udziału w badaniach nad nowym lekiem, który pozwoliłby mi na normalne życie. Niestety wyniki morfologii krwi na razie nie pozwalają mi zakwalifikować się do takich badań oraz na odbycie podróży do ośrodka prowadzącego w/w (takich badań nie prowadzi się w Poznaniu). Proszę o wsparcie finansowe umożliwiające mi przyjmowanie leku, który daje szansę na poprawę wyników krwi, a tym samym wzięcie udziału w badaniu.

Niestety nasze Państwo, w ramach ratunkowego dostępu do technologii lekowych, nie może zapewnić dostępu do leku, który jest powszechnie wykorzystywany za granicą. Po 45 latach ciężkiej pracy jestem skazany na powolną i świadomą eutanazję, ponieważ dwumiesięczna kuracja kosztuje 32 tysiące złotych na co mnie nie stać.

Chciałbym jeszcze trochę cieszyć się życiem, mam wspaniałego dwuletniego wnuka, lecz z uwagi na częste pobyty w szpitalu prawie nie mam z nim kontaktu. Bardzo proszę wszystkich o wsparcie finansowe.

Darowizny na rzecz leczenia Piotra można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Powrót ze Szpitala Wojewódzkiego - poprawa w wynikach morfologi krwi - jest nadzieje na święta z Rodziną.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 10 zł

marta paczkowska paczkowska 3 miesiące temu 10 zł 12

Dużo zdrowia i powodzenia!

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł 11

Proszę wierzyć i ufać Bogu, sam jestem po zdrowotnych przejściach i wiem bardzo dokładnie, że wiara i modlitwa czyni cuda, trzymam za Pana kciuki:)

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 40 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł 12

Dużo sił i powrotu do zdrowia

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł 11

Trzymam kciuki! Życzę sił i coraz lepszych wyników. I radości na Święta!

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem