Radoslaw Sikora

Radoslaw Sikora, Zarzyca

Numer skarbonki: 111454
Proszę o wsparcie finansowe
zebrano:
1 982 zł
9%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Dzień dobry, nazywam się Radosław Sikora, mam 36 lat. Zdiagnozowano u mnie 18.11.2020 r. nowotwór złośliwy krtani. Tego dnia nie zapomnę nigdy... Załamał mi się cały świat, wpadłem w depresję, nie wiedziałem w ogóle, co mam robić. Pracowałem jako operator wózka widłowego, straciłem pracę, zostałem bez środków do życia. Pomagał mi tylko GOPS 300 zł miesięcznie. Mieszkam razem z mamą. Mama ma niewielką emeryturę, jest chora na nowotwór złośliwy piersi. Mieszkamy na małej wiosce oddalonej o ponad 50 km od Wrocławia. Oboje musimy dojeżdżać 1 lub 2 razy na tydzień do lekarza do Wrocławia. Na początku roku przeszedłem 7-tygodniową radioterapię w DCO we Wrocławiu.

Teraz potrzebuję środków na leki, specjalistyczne odżywianie, dojazdy cotygodniowe do lekarza. Modlę się, żeby ta radioterapia mi pomogła, bo jeśli nie, to nie daj Boże, czeka mnie usunięcie operacyjne guza krtani. Bardzo proszę państwa o wsparcie finansowe, które pomoże mi się leczyć i wrócić do zdrowia. Jesteśmy z mamą w bardzo trudnej sytuacji finansowej, oboje potrzebujemy opieki. Ja szczerze pragnę pomagać mamie, ale niestety sam potrzebuję wsparcia. Gdy będę się leczył i mam nadzieję, że pokonam ten nowotwór, to pomogę mamie, którą kocham nad życie. Chciałbym podjąć pracę obojętnie jaką, żeby tylko zarobić na swoje utrzymanie. Pracowałem jako operator wózka widłowego, ale nie dam rady tego zawodu wykonywać. Ale na razie musze się leczyć i bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, wsparcie w miarę możliwości. Proszę dobrych ludzi o zrozumienie mojej tragicznej sytuacji i pomoc w walce o lepsze Zdrowe Życie! Dziękuję! 

Z poważaniem, Radosław Sikora

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

01.03.2021 r. zakończyłem 7-tygodniową radioterapię. Teraz muszę jeździć do DCO we Wrocławiu na kontrolę i badania TK, najbliższe 30.04.21 r. Mam jechać po wynik TK i do poradni. Mam nadzieję, że wyniki tego badania będą dobre i na moją korzyść. Modlę się, żeby było dobrze.

Wspierający

Największe darowizny

tomek 5 miesięcy temu 500 zł 31

Trzymaj się Radek, jestem z Wrocławia, jeśli mogę jakoś pomóc lokalnie to pisz. Tomek

Dzień Dobry 03 09 21 mam być w Gliwicach w Centrum Onkologii miałbym do Pana wielka prośbę jak miał by Pan czas i zawieźć mnie do Gliwin na badania za dojazd place.Najważniejsze zebym dostał się na badania rezonans to sprawa życia lub smierci. WIELKA PROŚBĄ
Radoslaw


Najnowsze darowizny

Anonimowy 5 miesięcy temu 400 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 3 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 20 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 20 zł 25

Zdrowia!!!

Dziękuję mam nadzieje ,ze będzie dobrze!
Radoslaw


Anonimowy 5 miesięcy temu 20 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 20 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 10 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 50 zł

Radosław Trzęsicki 5 miesięcy temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem