Rafał Włodarek

Rafał Włodarek, Siedlce

Numer skarbonki: 111281
Zbiórka na leczenie onkologiczne nierefundowane
zebrano:
207 zł
0%
cel zbiórki:
100 000 zł

Historia

Mam na imię Rafał, mam 44 lata, żonę i dwójkę dzieci. 

W lutym 2019 roku został u mnie wykryty duży guz na nerce. W marcu usunięto mi całą nerkę z guzem, jednak już w czerwcu pojawiły się przerzuty na płuca i węzły chłonne, potem było leczenie i kolejne przerzuty. Jednak walczyłem i nie poddawałem się chorobie.

Po 2 latach leczenia dowiedziałem się, że w Polsce nie ma już dla mnie lekarstwa. Świat mi się zawalił, jak to? Młody mężczyzna, który jeszcze nie tak dawno jeździł po całym świecie ciężarówką jako zawodowy kierowca, uprawiający sport dowiaduję się, że nie ma dla niego leczenia?!

Jednak i tym razem się nie poddałem, znalazłem lekarza prywatnie, który wyszukał dla mnie leki za granicą. Jestem po 4-miesięcznej kuracji i jest poprawa. Niestety pojawiła się kolejna przeszkoda, czyli finanse. Moją rodzinę nie stać na tak drogie leczenie, ponieważ utrzymujemy się z niewielkiej pensji żony, z racji choroby musiałem porzucić pracę.

Bardzo was proszę o pomoc, chociażby symboliczną sumę, która dla mnie będzie wielkim wsparciem. Teraz moje życie zależy tylko od ludzi dobrej woli.

Muszę pokonać raka, nie mogę pozwolić aby on pokonał mnie!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

My name is Rafał, I am 44 years old, wife and two children.

In February 2019, I was diagnosed with a large tumor on the kidney. In March, my entire kidney with a tumor was removed, but in June metastases to the lungs and lymph nodes appeared, then there was treatment and further metastases.

However, I struggled and did not give in to the disease.

After 2 years of treatment, I found out that there is no medicine for me in Poland.

My world has collapsed, how? A young man who not so long ago drove a truck around the world as a professional driver, practicing sports, and I find out that there is no treatment for me.

However, this time I did not give up, I found a private doctor who found drugs for me abroad, I am after a 4-month treatment and there is improvement. Unfortunately, another obstacle appeared, namely finance.

My family cannot afford such expensive treatment, because we live on my wife's small salary, and I had to quit my job due to my illness.

I am asking you for help, at least a symbolic amount, which will be a great support for me.

Now my life depends only on people of good will.

I have to beat cancer, I can't let it beat me.

Galeria

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 5 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 30 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem