Renata Grudzień

Renata Grudzień, Warszawa

Numer skarbonki: 111521
Pokonać nowotwór piersi
zebrano:
1 676 zł
6%
cel zbiórki:
25 000 zł

Historia

Mam na imię Renata, mam 53 lata, jestem mamą dwóch dorosłych córek. W październiku 2018 r. wyczułam guz w piersi, który po diagnozie okazał się złośliwym nowotworem z przerzutami do węzłów pachowych. Podjęłam leczenie w Centrum Onkologii - Instytucie w Warszawie. Przeszłam leczenie obejmujące chemioterapię, radykalną jednostronną mastektomię wraz z usunięciem węzłów chłonnych oraz radioterapię. Przede mną długoletnie leczenie hormonalne i rehabilitacja ręki. Od momentu usłyszenia diagnozy zmieniłam swoje nawyki: zdrowo się odżywiam, suplementuję, prowadzę aktywny tryb życia co częściowo zmniejsza ból stawów, wywołany hormonoterapią.

Mimo przejść związanych z chorobą nowotworową jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia. Mocno wierzę, że najgorsze chwile mam już za sobą. Chciałabym realizować swoje plany, m.in. pojechać na wyścig Formuły1 do Belgii. Wkrótce urodzi się pierwszy wnuczek i chcę obserwować, jak rośnie i rozwija się.

Piszę książkę, w której opisuję etapy leczenia mojego nowotworu piersi, emocje związane z „oswojeniem” choroby. W ten sposób chcę przekazać innym chorym siłę i pozytywną energię.

Zebrane pieniądze chcę przeznaczyć na leki, suplementy, wizyty lekarskie, badania diagnostyczne oraz profilaktyczną mastektomię drugiej piersi wraz z rekonstrukcją. Badanie genetyczne nie wykazało u mnie mutacji genów BRCA1 oraz BRC2, przez co profilaktyczna mastektomia nie jest finansowana przez NFZ.  

Będę wdzięczna za każdą wpłatę i wsparcie mnie w tej walce.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wypłaty (suma: 641.85 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

06.08.2021 - 311.91 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

15.07.2021 - 109.98 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

06.05.2021 - 219.96 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 1 035,03 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 5 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 166 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 43 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 79 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 6 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 66 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 8 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 337 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Cecylia Kwas 2 miesiące temu 70 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem