Robert Lamek

Robert Lamek, Sztum

Numer skarbonki: 110887
WALCZĘ O ŻYCIE, DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ POMOC
zebrano:
29 081 zł
11%
cel zbiórki:
250 000 zł

Historia

Cześć,

mam na imię Robert, mam 36 lat. Jestem Mężem i Ojcem najwspanialszych istot na świecie.

W kwietniu 2018 w Wielkanoc do naszego życia wkradł się nieproszony gość - glejak wielopostaciowy, nowotwór mózgu o IV stopniu złośliwości. Zamiast spędzać czas z rodziną przy świątecznym stole trafiłem na SOR z potwornym bólem głowy a w prezencie otrzymałem WYROK. Jestem po operacji mózgu (okolicy ciemieniowej), radiochemioterapii, w trakcie terapii uzupełniającej temozolomidem. Nie zakwalifikowałem się do udziału w badaniach klinicznych nad lekiem Nivolumab ze względu na brak metylacji mojego guza. W grudniu 2018 kończę standardową terapię nowotworu, bez dalszej perspektywy leczenia w kraju.

Do tej pory byłem osobą niezwykle aktywną, nie tylko zawodowo, korzystającą z życia ile się da. Jestem pasjonatem gór, sportów wyczynowych. Byłem dawcą krwi, członkiem DKMS. Teraz sam potrzebuję pomocy.

Na chwilę obecną poszukujemy alternatywnych metod leczenia, opartych na potwierdzonych badaniach klinicznych, które są dla mnie jedyną szansą i pozwolą nam dalej cieszyć się wspólnym życiem. Chciałbym skorzystać z możliwości leczenia jakie daje:

  1. MagForce - Berlin - terapia NanoTherm - jestem po wstępnej pozytywnej kwalifikacji
  2. IOZK - Kolonia - terapia immunologiczna

Koszt leczenia w obu przypadkach to ok. 60.000 euro.

Brzemię mojej choroby dźwiga cała moja rodzina i przyjaciele, którzy pomagają i motywują do dalszej walki. Jednakże koszty leczenia przekraczają nasze możliwości. Obecnie przebywam na świadczeniu rehabilitacyjnym.

Mam siłę, ale potrzebuję Waszego wsparcia - ludzi o dobrych sercach. Z góry dziękuję za każdą złotówkę, która przybliży mnie do marzenia - po prostu żyć, być obecnym jak najdłużej w życiu mojej rodziny - mój syn ma dopiero 8 lat.

Dziękuję, Robert z rodziną.

Darowizny na rzecz leczenia Roberta można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

 

Galeria

Dziennik

Dzięki za hojność Waszych serc i ogromne wsparcie!

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 1000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1000 zł

Wojciech Chmielewski Chmielewski 1 miesiąc temu 1000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1000 zł 21

"Wujek", masz to wygrać

Anonimowy 3 dni temu 500 zł

Anonimowy tydzień temu 500 zł

Anonimowy tydzień temu 500 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 500 zł 5

nadzieja w modlitwie, a działanie przez ludzi

Anonimowy 4 tygodnie temu 500 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł 7

Trzymaj się !Będzie dobrze. Musi być!

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem