Robert Schmidt

Robert Schmidt, Warszawa

Numer skarbonki: 111055
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Robert odszedł...
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 grudnia 2019
zebrano:
5 790 zł
82%
cel zbiórki:
7 000 zł

Historia

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Robert odszedł…

Składamy szczere wyrazy współczucia jego rodzinie i bliskim.

Zarząd Fundacji Alivia.

Skarbonka Roberta została zamknięta. Prosimy nie przekazywać darowizn na ten cel. ………………………………………………………..***………………………………………………………….

Historia zaczęła się wiele lat temu. Niestety nie mieliśmy pojęcia o medycynie i wiele objawów leczyliśmy doraźnie. Być może dzisiaj zareagowalibyśmy inaczej. A już na pewno nie pozwolilibyśmy sobie na takie bieganie od specjalisty do specjalisty w poszukiwaniu wytłumaczenia. Ale wtedy ufaliśmy lekarzom i ślepo wierzyliśmy w „słuszność” ich diagnozy. A choroba postępowała…

Jak to się zaczęło?

Rak jelita grubego, jak prawie każdy nowotwór złośliwy, w początkowej fazie zwykle rozwija się nie dając żadnych dolegliwości. Tak samo było w moim przypadku. Kiedy pojawiły się pierwsze dokuczliwe objawy, guz był już duży i zaczęło się błędne koło, czyli etap konsultacji lekarskich. Niestety diagnoza była szokiem. Od tego momentu wszystko szybko się potoczyło. Radioterapia, chemioterapia, operacja i ponowna chemioterapia, straszne skutki uboczne, które mogą pozostać do końca życia.

Niestety życie z nowotworem to jakby siedzieć na bombie zegarowej z obawą, że w każdej chwili może wybuchnąć. Oczekiwanie na kolejne wyniki i dalsze leczenie stało się naszą codziennością. Staramy się o tym po prostu nie myśleć. Podświadomie żyjemy nadzieją, że może jakoś to będzie, że się uda...

26.08.2019: Dziś lekarz oznajmił mi, że w związku z postępującą chorobą, musi zmienić mi program leczenia na niestety bardziej inwazyjny i destrukcyjny, z użyciem oxaliplatyny, która już we wcześniejszej fazie leczenia doprowadziła mnie do niepełnosprawności przez polineuropatię, którą teraz leczenie pogłębi.

Środki zgromadzone w ramach zbiórki przeznaczę na rehabilitację polineuropatii, która jest skutkiem ubocznym zastosowanego leczenia.

 

Dziennik

W związku z orzeczoną progresją choroby dokonano zmiany programu lekowego i znowu dostaję oxaliplatynę, która tak wyniszczyła mi końcówki nerwów obwodowych w rękach i stopach. Coraz trudniej jest mi się poruszać. Pewno zabiegów rehabilitacyjnych będę musiał wziąć znacznie więcej, ale dzięki zbiórce na FB mam już na chyba 12 - to sporo. Dziękuję Wam moi drodzy.

21.08.2019 - Ogłoszono zbiórkę na FB poprzez portal Alivia na rehabilitacje (4 zabiegi) 1000 zł. W jeden dzień ogłoszenia zbiórki zebrano 1982 zł!!! Dzięki moi drodzy.

Przyjaciele, z firmy w której pracuje zebrali kwotę 8500 zł na święta 2018. To ludzi na których zawsze można liczyć

Wypłaty (suma: 981.92 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

29.10.2019 - 399.58 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne

08.10.2019 - 582.34 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 4 808,93 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 2935 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 1327 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 1160 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 18 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 92 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 23 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 16 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 1 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 54 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem