Sabina Zielińska

Sabina Zielińska, Dąbrówka Nagórna

Numer skarbonki: 111143
Proszę o wsparcie!
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 stycznia 2020
zebrano:
592 zł
29%
cel zbiórki:
2 000 zł

Historia

Mam na imię Sabina, mam 47lat. 

Jestem mężatką i matką trójki dzieci. Najmłodsza córcia ma 11 lat. W 2018 r. 13 lutego dowiedziałam się, że choruję na złośliwy nowotwór piersi.

8 marca zostałam zoperowana. Podczas operacji usunięto guza oraz węzły chłonne. Guz został wycięty z marginesem zdrowych tkanek. Wycinek został przekazany do analizy, która potwierdziła diagnozę. Po zebraniu wszystkich badań odbyło się konsylium lekarzy, którzy ustalili moje leczenie. Przez cztery miesiące przyjmowałam chemię, a następnie miałam radioterapię oraz brachyterapię. Leczyłam się do października 2018 r.

Po zakończeniu planowanego leczenia choroba zatrzymała się. Po wykonaniu badań oraz markerów nowotworowych ustalono, iż leczenie zostaje zakończone. Cieszyłam się, że wszystko się udało, że dałam radę i pokonałam tą walkę.

W kwietniu tego roku pojawił się nawrót choroby, tym razem naciek płynu do opłucnej. Ta informacja zawaliła mnie z nóg. To była ciężka informacja dla mnie i dla mojej rodziny, która wspiera mnie na każdym kroku. Podjęłam się kolejnego leczenia. W maju przyjęłam następną chemię, włosy po raz kolejny mi wyszły. Przyjmuję dwudniowe chemie co trzy tygodnie oraz w ciągu tych trzech tygodni chemię jednodniową. Dwa tygodnie temu miałam tomograf ciała czy choroba nie postępuje, właśnie czekam na wizytę z moim lekarzem prowadzącym. 

Choruję także na astmę oraz pojawiły się u mnie skutki uboczne chemioterapii tzn. po przyjęciu chemii dostaję wysypki w postaci ropnych krost na twarzy oraz na ciele. Leczę się dermatologicznie. 

W związku z moim nowotworem, skutkami ubocznymi, astmą potrzebuję ciągłego leczenia farmakologicznego co wiąże się z wydatkami, na które brakuje pieniędzy. Jestem na rencie chorobowej. 

Proszę o pomoc w mojej walce z chorobą oraz wsparcie finansowe. 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu . Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wypłaty (suma: 569.58 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

30.03.2020 - 306.80 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

24.02.2020 - 262.78 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 22,79 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Mariusz Zagajewski Zagajewski 2 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 408 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 200 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem