Sebastian Chojnowski

Sebastian Chojnowski, Gdańsk

Numer skarbonki: 111497
Immunoterapia w Niemczech
zebrano:
187 581 zł
93%
cel zbiórki:
200 000 zł

Historia

Pomóż Sebastianowi wygrać najważniejszy mecz w jego życiu.. mecz o jego życie. 

Sebastiana wszyscy znają jako zapalonego sportowca. Wytrwałego, ambitnego, pracowitego i pełnego pasji chłopaka, który realizował każdy swój cel z ogromnym zapałem. Od 6 roku życia grał w tenisa ziemnego. W wieku 8 lat zagrał pierwszy swój turniej, kontynuował swoje pasje jako zawodnik i oprócz tego był trenerem tenisa. W wolnych chwilach jego formą relaksu była siłownia, treningi boksu oraz crossfit. Nie uznawał wymówek ani rzeczy niemożliwych. Podtrzymajmy jego wiarę i determinację, którą zawsze się dzielił i pielęgnował u innych.  

Choroba rozwijała się niepozornie, zaczęło się od zawrotów głowy, z czasem zaczęły się problemy ze wzrokiem, które utrudniały mu pracę na korcie. W 2019 roku zdiagnozowano u Sebastiana glejaka II stopnia (nieoperacyjnego guza mózgu). Świat się zawalił, ale piłka nadal była w grze i walka zaczęła się od protonoterapii w Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie. Obecnie przyjmuje 6, ostatni cykl chemioterapii na oddziale onkologii w Gdańsku. Aby walka była skuteczna potrzebna jest kontynuacja i szukanie pomocy za granicą - jak wiadomo badania, leczenie oraz konsultacje tam są bardzo kosztowne.

Sport był jego całym życiem. Zawsze miał w sobie ducha walki, który go nie opuszcza nawet do dnia dzisiejszego. Od dziecka był okazem zdrowia, niemal w ogóle nie chorował, dbał o siebie i zawsze prowadził zdrowy tryb życia, dlatego wiadomość o nieuleczalnej chorobie wydawała się być absurdem i była największym szokiem w życiu jego i jego bliskich.

Zapraszamy na ”trybuny”, aby wesprzeć Sebastiana w meczu, gdzie stawką jest jego życie, aby piłka nadal była w grze prosimy Państwa o pomoc.

Darowizny na rzecz leczenia Sebastiana można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wypłaty (suma: 350 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

24.03.2021 - 350.00 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 187 231,06 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 7 miesięcy temu 20000 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 12130 zł

Iga Świątek Fundacja Wychować Mistrza 6 miesięcy temu 10000 zł

Piotr Unierzyski AKADEMIE TRENERÓW TENISA - SMECZEM W RAKA 7 miesięcy temu 5586 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 5000 zł 126

Nie znam Cię ale chciałbym żebyś był zdrowy

Po wszystkim zapraszam na kort, aby się poznać i zagrać w pełnym słońcu meczyk 🎾🌞 Dziękuję bardzo! 💪
Sebastian


Anonimowy 5 miesięcy temu 4764 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 4370 zł 14

Turniej ProAm 31.07.2021 - nieustające wsparcie dla Sebastiana

Anonimowy 2 tygodnie temu 3372 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 3000 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 3000 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem