Sławomir Gębski

Sławomir Gębski, Karnin

Numer skarbonki: 111207
Pomóż w walce, proszę
zebrano:
13 710 zł
68%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Witam, mam na imię Sławek mam 50 lat.                                                                                                                                  Mieszkam w Karninie koło Gorzowa Wielkopolskiego .     
Od października 2018 roku choruje na szpiczaka mnogiego III stopnia. Jest to choroba nieuleczalna, ale przy odpowiednim leczeniu dająca szanse na przedłużenie życia.

Standardowe leczenie chemioterapią w moim przypadku było niemożliwe, ponieważ organizm bardzo źle reagował. Po pierwszym podaniu dostałem wstrząsu septycznego i mój stan był bardzo zły. Mimo modyfikacji i zmniejszania dawek leku kolejne próby podania chemii kończyły się podobnie, tylko łagodniej. Lekarze zdecydowali żeby mnie wysłać na konsultację w celu zakwalifikowania się do tandemowego przeszczepu. Po badaniach kwalifikacje przeszedłem pomyślnie i po przygotowaniach i koniecznym leczeniu radioterapią w lipcu 2019 r odbył się pierwszy przeszczep, a w październiku 2019 r drugi, który zniosłem gorzej. 

Powoli dochodzę do siebie, ale dolegliwości bólowe (rak kości jest bardzo bolesny) nie pozwalają choć na dłuższą chwilę zapomnieć o chorobie. Jestem pacjentem poradni paliatywnej. Jest w Nałęczowie sanatorium dla chorych na szpiczaka (nierefundowane przez NFZ), do którego bardzo chciałbym pojechać, są tam fizjoterapeuci odpowiednio przygotowani do rehabilitacji osób takich jak ja.

Bardzo proszę Państwa o pomoc w zebraniu środków na możliwość wyjazdu do sanatorium, zakup leków, comiesięczny wyjazd do Centrum Onkologii w Gliwicach (500 km - w jedną stronę), na badania kontrolne. Ze względu na dużą odległość zmuszony jestem nocować w przyklinicznym hotelu (płatnym) wraz z osobą towarzyszącą.                           

Marzę o tym, żeby moje zdrowie na tyle się poprawiło i mógłbym podjąć odpowiednią pracę.                                           
 

Darowizny na rzecz leczenia Sławka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Witam Wszystkich! Chcę się podzielić dobrą informacją - mój stan zdrowia znacznie się poprawił, ale nadal potrzebuję leczenia i ciągłej rehabilitacji. Dlatego proszę, jeśli ktoś może mi pomóc, o wsparcie.
Pozdrawiam, Sławek

Wypłaty (suma: 2196.19 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

22.10.2021 - 847.41 zł
- kategoria wydatków: transport, środki farmakologiczne, konsultacje medyczne

12.08.2021 - 218.06 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

19.02.2021 - 444.28 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

02.11.2020 - 686.44 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne, transport

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 11 514,78 zł

Wspierający

Największe darowizny

Darczyńcy Krzysztofa Pasternaka 5 miesięcy temu 9867 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 505 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 35 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 30 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 24 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 14 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 14 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 41 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 480 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 96 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem