Rak
Stanisław Izdebski

Stanisław Izdebski, warszawa

Numer skarbonki: 111268
Immunologiczne leczenie drobnokomórkowego raka płuc. Dziękuję!
zebrano:
1 098 zł
0%
cel zbiórki:
440 000 zł

Historia

Okazuje się, że nie miałem żadnych problemów ze zdrowiem do początku lutego 2019, kiedy to „wypuszczono” mnie z SOR-u ze skierowaniem do Centrum Onkologii z diagnozą: rak płuc.

Nie uwierzyłem!  Ani ja, ani moja rodzina!

Owszem, bardzo szybkie tempo – ale to bolączka wszystkich. Mało czasu na jedzenie. Zero czasu na odpoczynek – nie pamiętamy chociażby tygodniowego wspólnego urlopu. Katar, kaszel, przeziębienia – to nic nadzwyczajnego przecież!  RAK?  NIE... Skąd, niemożliwe! Ja nie choruję!

A jednak... potwierdzenie diagnozy: DROBNOKOMÓRKOWY RAK PŁUCA.

Jestem po I linii chemioterapii wg programu PE, po wszczepieniu stenta i po przerwanej II linii Topotecanem, ponieważ mój organizm „zbuntował się” po 9 dawkach chemii. Aplikowałem więc z pełną dokumentacją do Toraxklinik Heidelberg w Niemczech i dostałem propozycję ostatniej szansy: leczenia immunologicznego, które nie jest dostępne w Polsce. Klinika wyceniła same koszty leczenia na astronomiczną kwotę 440 tys. PLN. Czas trwania terapii to 1 pełny rok. Oczywiście brak refundacji NFZ.

Serdecznie DZIĘKUJĘ za każdą pomoc!

Staszek Izdebski

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 20 zł

Michał Komor Komor 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 300 zł

Magda Bartkowiak 2 miesiące temu 300 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem