Tadeusz Kęszczyk

Tadeusz Kęszczyk, Ostrołęka

Numer skarbonki: 110893
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Tadeusz odszedł...
zebrano:
7 105 zł
14%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Mam na imię Tadeusz, w styczniu tego roku skończyłem 60 lat i walczę z rakiem anaplastycznym tarczycy, prawdopodobnie płaskonabłonkowym. Dlaczego prawdopodobnie? Ponieważ tak jest napisane w kartach informacyjnych z leczenia szpitalnego.

Pod koniec listopada 2017 roku wyczułem na szyi guzek wielkości małego paznokcia, a 11 grudnia, na trzy dni przed narodzinami wnuka, wynik biopsji dał diagnozę: rak anaplastyczny kat. VI wg Bethesda. 4 stycznia 2018 r. kolejna biopsja i potwierdzenie choroby. W Dzień Dziadka miałem operację - usunięcie lewego płata tarczycy z węzłami chłonnymi. Niestety nowotwór uszkodził mi struny głosowe i mówię tylko szeptem.
22 lutego po otrzymaniu wyniku badania histopatologicznego zostałem skierowany na radioterapię, ale jej nie otrzymałem - pod koniec lutego pojawił się nowy guz. Skierowano mnie na kolejne badanie tym razem PET, po którym na drugi dzień dostałem telefon, że będę poddany chemioterapii z powodu dużej ilości guzków. Od marca jestem leczony chemioterapią. Przyjąłem już 22 kursy chemioterapii, a guzy nadal rosną. Bardzo boli szyja i bark, jestem na silnych lekach przeciwbólowych.

Przed chorobą pracowałem jako spawacz w zakładzie produkującym węzły ciepłownicze. Bardzo lubiłem spawać, spełniałem się w tej pracy. Moją drugą pasją jest działka ogrodnicza i praca na działce. Niestety te pasje stały się teraz tylko wspomnieniem. Brakuje mi siły, żeby chodzić, a ból nie pozwala na pracę. Mam żonę, dwie córki i czterech ukochanych wnuczków. Chciałbym jeszcze trochę pożyć, nacieszyć się wnukami, popatrzeć jak rosną....

Potrzebuję środków na leczenie, środki opatrunkowe, dojazdy na leczenie i konsultacje. Chciałbym znaleźć lekarza, który podjąłby się leczenia lekiem niedostępnym w Polsce o nazwie Lenvatinib dopuszczony do leczenia w Japonii, USA i Unii Europejskiej, który został zatwierdzony do leczenia raka anaplastycznego tarczycy ATC. Jest to rzadki rak, bardzo szybki i agresywny, związany z najwyższą śmiertelnością, a ja tak bardzo pragnę jeszcze choć trochę pożyć.

Darowizny na rzecz leczenia Tadeusza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Dziękuję Wam za wsparcie duchowe i wpłaty. Tadeusz od 2 listopada jest w szpitalu. Okazało się, że został cukrzykiem i wdała się sepsa. Stara się z tym walczyć, jest ciężko ale mam głęboką nadzieję, że z tego się wykaraska.

Dziękuję Wam za wsparcie duchowe i wpłaty. Tadeusz od 2 listopada jest w szpitalu. Okazało się, że został cukrzykiem i wdała się sepsa. Stara się z tym walczyć, jest ciężko ale mam głęboką nadzieję, że z tego się wykaraska.

Bardzo dziękuję w imieniu mojego męża i własnym wszystkim za wpłaty i wsparcie . W tym miejscu chciałabym gorąco podziękować wszystkim wpłacającym anonimowym, którym nie mogę indywidualnie podziękować. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy, trudno to ogarnąć słowami. Wielkie Dzięki.

Dziękujemy bardzo za wsparcie i darowizny, nie spodziewaliśmy się, że jest tak dużo osób wspierających nas. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy.

Wypłaty (suma: 2658 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

21.11.2018 - 523.00 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne

14.11.2018 - 1092.00 zł
- kategoria wydatków: inne

07.11.2018 - 1043.00 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 730 zł 41

Panie Tadeuszu, Serdecznie pozdrawiamy i życzymy powrotu do zdrowia. Koleżanki i koledzy z ELEKTROTERMEX

W imieniu własnym i Tadeusza dziękuję za wpłatę i pamięć. Pozdrawiamy Was i również życzymy zdrowia. Halina Kęszczyk
Tadeusz


Anonimowy 2 miesiące temu 550 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł

Ewa Niziolek 2 miesiące temu 500 zł 39

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!!

Dziękuję bardzo Ewuniu w imieniu mojego męża i własnym, gorąco pozdrawiam.
Tadeusz


Kamila Abramczyk 2 miesiące temu 500 zł 35

Trzymamy kciuki❤️

Dziękuję bardzo w imieniu męża i swoim, brak mi słów, jeszcze raz dziękuję.
Tadeusz


Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 20 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 50 zł 22

Zdrówka życzę,wszystkiego dobrego,wytrwałości !!!

Anonimowy 2 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 20 zł

Magda 2 miesiące temu 50 zł 21

Powodzenia. Da Pan radę.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem