Tadeusz Majda

Tadeusz Majda, Będzin

Numer skarbonki: 111001
Pomóż mi wygrać z rakiem jelita grubego!
zebrano:
6 421 zł
32%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Szanowni Państwo,

Mam 69 lat, przez całe życie pracowałem zawodowo oraz aktywnie uczestniczyłem w codziennym życiu. W sierpniu 2018 roku po badaniu kolonoskopii, zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy odbytnicy z rozsiewem do wątroby i płuc.

We wrześniu 2018 r. po konsultacji lekarskiej, poddałem się radioterapii, a następnie chemioterapii, która jest mi poddawana dwa razy w miesiącu.

W grudniu 2018 r. przeprowadzono badanie tomografii komputerowej klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy. Wniosek po badaniu potwierdził liczne meta w wątrobie, guzek lewej nerki, drobne guzki płuc.

Od stycznia 2019 r. poddany zostałem dalszemu leczeniu chemioterapii jako pacjent z trzeciej linii leczenia. W Polsce mogę skorzystać wyłącznie z leczenia paliatywnego, ponieważ dla takich pacjentów jak ja brak jest dostępu do leczenia aktywnego.

Podejmowane przeze mnie działania wzmacniające organizm w walce z nowotworem oraz koszty, które są z tym związane w tym konsultacje medyczne, poszukiwanie rozwiązań w ratowaniu życia na własną rękę znacznie przewyższają moje możliwości finansowe.

Zachorowania na raka jelita grubego stanowią w polskiej populacji drugą najliczniejszą po raku płuca grupę zachorowań na nowotwory oraz drugą przyczynę zgonów z powodów onkologicznych. Szanse na przeżycie 5 lat z chorobą ma zaledwie co 2 Polak i jest to wynik znacznie gorszy od średniej europejskiej.

Wierzę, że poza granicami naszego kraju znajdzie się dla mnie możliwość skutecznego leczenia - obecnie staram się uzyskać drugą opinie medyczną z Wielkiej Brytanii i Austrii. Koszt jednej opinii to ok 5-6 tys. PLN. Mam nadzieje, że uda się znaleźć lekarza, który podejmie się mojego leczenia.

DZIĘKUJE!

Darowizny na rzecz leczenia Tadeusza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 1390 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 879 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 783 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 722 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 554 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 185 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 170 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 433 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 4 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 31 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem