Tomasz Kasprzak

Tomasz Kasprzak, Dębno

Numer skarbonki: 110255
Tomasz i jego rodzina potrzebują wsparcia w leczeniu chłoniaka.
zebrano:
1 008 zł
8%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Witam wszystkich!

Mam na imię Tomasz, jestem mężem i tatą trójki wspaniałych dzieciaków: dwóch synów w wieku 18 i 14 lat oraz córki, która ma 7 lat. Od 2 lat walczę z chłoniakiem z komórek B niesklasyfikowany z cechami pośrednimi pomiędzy chłoniakiem rozlanym z dużych komórek B, a klasycznym chłoniakiem Hodgkina.

Obecnie jestem po 4 dawkach leku niestety, pomimo że lek w czasie mojego leczenia wszedł na listę leków refundowanych, ja nie zakwalifikowałem się do bezpłatnego leczenia. Koszty jakie ponieśliśmy na zakup leku zmusiły nas do zapożyczenia się u rodziny i znajomych. W tym momencie mam 41 lat, równo rok temu zakończyłem leczenie, jestem po kolejnej tomografii komputerowej, która wykazała dalsze cofanie się choroby pomimo zakończonego leczenia. Dzięki temu Pani doktor wyraziła zgodę na mój powrót do pracy. Konieczne jest jednak dalsze monitorowanie choroby, które wiąże się z wyjazdami do szpitala i zakupem wymaganych leków, co dla mojej rodziny jest dużym obciążeniem. Obecnie zbieram pieniądze na pokrycie tych koszów. Następne badanie TK we wrześniu.

W mojej walce zawsze mogę liczyć na rodzinę. To oni dają mi siły, aby walczyć i nie poddawać się. Wiem, że mam dla kogo żyć. Choroba nowotworowa pomimo tego, że atakuje tylko jedną osobę, dotyka całej rodziny. Wsparcie, uśmiech i dobre słowo rodziny są moim motorem do walki z chorobą.

Liczę również na Was i Waszą pomoc w zebraniu środków na moje leczenie.

Z góry dziękuje za wsparcie i okazane dobre serce.

Darowizny na rzecz leczenia Tomasza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Witam właśnie jestem po kolejnej tomografi i wizycie kontrolnej .Pani doktor jest zadowolona z wyników ,my również .Choroba nadal się cofa . Jestem dobrej myśli że najgorsze za nami. Pozdrawiam.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w walce z chorobą.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 19 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 16 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 11 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 43 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 35 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 19 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 20 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł 12

Życzę powrotu do zdrowia a przede wszystkim dużo siły na każdy dzień . Pozdrawiam

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem