Tomasz Kasprzak

Tomasz Kasprzak, Dębno

Numer skarbonki: 110255

Tomasz i jego rodzina potrzebują wsparcia, aby wyleczyć chłoniaka.

zebrano:
355 zł
0%
cel zbiórki:
180 000 zł

Historia

Witam wszystkich!

Mam na imię Tomasz, jestem mężem i tatą trójki wspaniałych dzieciaków: dwóch synów w wieku 18 i 14 lat oraz córki, która ma 7 lat.Od 2 lat walczę z chłoniakiem z komórek B niesklasyfikowany z cechami pośrednimi pomiędzy chłoniakiem rozlanym z dużych komórek B, a klasycznym chłoniakiem Hodgkina.

Obecnie jestem po 4 dawkach Brentuximab - ADCETRIS (dawki jeszcze nierefundowane) w remisji choroby. Koszty jakie ponieśliśmy na zakup leku zmusiły nas do zapożyczenia się u rodziny i znajomych. Konieczne jest dalsze monitorowanie choroby, jednakże wiąże się to z wyjazdami do szpitala i zakupem wymaganych leków,co dla mojej rodziny jest dużym obciążeniem. Obecnie zbieram na pokrycie tych kosztów. Lek Brentuximab - ADCETRIS od maja 2016 jest refundowany i jest możliwe, że zakwalifikuję się do dalszego bezpłatnego leczenia tym lekiem.

W mojej walce zawsze mogę liczyć na rodzinę. To oni dają mi siły, aby walczyć i nie poddawać się, bo mam dla kogo żyć. Choroba nowotworowa pomimo tego, że atakuje tylko jedną osobę, to ta sytuacja dotyka całej rodziny. Wsparcie, uśmiech i dobre słowo rodziny są takim moim motorem do walki z chorobą.

Liczę również na Was i Waszą pomoc w zebraniu środków na moje leczenie.

Z góry dziękuje za wsparcie i okazane dobre serce.

Darowizny na rzecz leczenia Tomasza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 50 zł 4

Liczę, że za kilka lat Ty wspomożesz kogoś innego. Powodzenia!

Dziękujemy i pozdrawiamy
Tomasz


Anonimowy 6 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 10 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 1 rok temu 50 zł

Anonimowy 1 rok temu 25 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł