Tomasz Kasprzak

Tomasz Kasprzak, Dębno

Numer skarbonki: 110255

Tomasz i jego rodzina potrzebują wsparcia, aby wyleczyć chłoniaka.

zebrano:
751 zł
6%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Witam wszystkich!

Mam na imię Tomasz, jestem mężem i tatą trójki wspaniałych dzieciaków: dwóch synów w wieku 18 i 14 lat oraz córki, która ma 7 lat. Od 2 lat walczę z chłoniakiem z komórek B niesklasyfikowany z cechami pośrednimi pomiędzy chłoniakiem rozlanym z dużych komórek B, a klasycznym chłoniakiem Hodgkina.

Obecnie jestem po 4 dawkach leku niestety pomimo, że lek w czasie mojego leczenia wszedł na listę leków refundowanych, jednak ja nie zakwalifikowałem się do bezpłatnego leczenia.  Koszty jakie ponieśliśmy na zakup leku zmusiły nas do zapożyczenia się u rodziny i znajomych. W tym momencie mam 41 lat, równo rok temu zakończyłem leczenie, jestem po kolejnej tomografii komputerowej, która wykazała dalsze cofanie się choroby pomimo zakończonego leczenia. Dzięki temu Pani doktor wyraziła zgodę na mój powrót do pracy. Konieczne jest jednak dalsze monitorowanie choroby, które wiąże się z wyjazdami do szpitala i zakupem wymaganych leków, co dla mojej rodziny jest dużym obciążeniem. Obecnie zbieram na pokrycie tych koszów. Następne badanie TK we wrześniu.

W mojej walce zawsze mogę liczyć na rodzinę. To oni dają mi siły, aby walczyć i nie poddawać się, bo mam dla kogo żyć. Choroba nowotworowa pomimo tego, że atakuje tylko jedną osobę, to ta sytuacja dotyka całej rodziny. Wsparcie, uśmiech i dobre słowo rodziny są takim moim motorem do walki z chorobą.

Liczę również na Was i Waszą pomoc w zebraniu środków na moje leczenie.

Z góry dziękuje za wsparcie i okazane dobre serce.

Darowizny na rzecz leczenia Tomasza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Witam właśnie jestem po kolejnej tomografi i wizycie kontrolnej .Pani doktor jest zadowolona z wyników ,my również .Choroba nadal się cofa . Jestem dobrej myśli że najgorsze za nami. Pozdrawiam.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w walce z chorobą.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 5 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 43 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 15 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 13 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 13 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 30 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 19 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 11 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 20 zł