Rak
Tomasz Klejna

Tomasz Klejna, POLANÓW

Numer skarbonki: 110926
Glejak IV stopnia POMÓŻ MI WYGRAĆ
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 maja 2019
zebrano:
3 604 zł
6%
cel zbiórki:
60 000 zł

Historia

Tomek ma 33 lata, jest wspaniałym ojcem, mężem, bratem. To pomocny człowiek o wielkim sercu i niezawodnym poczuciu humoru. Tak mówią o nim najbliżsi, a także znajomi. Jednak dotknęła go jedna z najgorszych diagnoz: glejak IV stopnia.

W czerwcu 2018 roku Tomek pierwszy raz trafił do szpitala. Diagnoza: guz mózgu. Pojawiło się pytanie "co dalej?". Nie mogliśmy się poddać. Kolejne wizyty u specjalistów odbierały tylko nadzieję. Po usłyszeniu słów "Zostało Panu 3 miesiące życia" świat runął nam na głowę. Nie poddaliśmy się jednak. W październiku udało nam się dostać do szpitala w Bydgoszczy. I wtedy wydarzył się pierwszy cud. Znalazł się lekarz, który podejmie się operacji. Po 2 tygodniach oczekiwań i nerwów operacja dała kolejną nadzieję. Guz wycięto w całości nie uszkadzając przy tym żadnych ważnych ośrodków w mózgu. Tomek został skierowany na chemioterapię, na którą wciąż oczekujemy...

Tomek prywatnie to człowiek, który kocha przyrodę. Jego drugim domem jest las. Obecnie nie ma jednak sił by samodzielnie się tam udać. Wciąż szukamy sposobu by poprawić jego stan zdrowia. Jednak leki poprawiające samopoczucie zwykle nie są refundowane przez NFZ. Koszt leków, które teraz zażywa jest ogromny i nieosiągalny dla rodziny. Ogromnym wydatkiem są również wyjazdy do szpitala. Jedynym dogodnym w tej sytuacji środkiem transportu jest prywatny samochód. Do szpitala mamy 200 km w jedną stronę.

Przy każdej wizycie Tomka w szpitalu w domu czeka na niego kochająca żona i 9-letni syn. Cała rodzina wspiera ich jak tylko może. Liczymy na to, że znajdą się ludzie, którzy pomogą wygrać nam tę nierówną walkę.

Darowizny na rzecz leczenia Tomka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż".

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 dni temu 100 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 50 zł

Beata 4 tygodnie temu 20 zł 7

Dużo zdrowia

Anonimowy 4 tygodnie temu 200 zł

R K 4 tygodnie temu 50 zł 11

Przez dwa tygodnie Tomek zebrał 10zł. To jest skandal! Wpłaciłeś raz wpłacić możesz drugi czy trzeci . No chyba że już twoje nazwisko się tu pojawiło i uważasz że wystarczy. Czy oddałeś swój jeden procent podatku? Czy twój sąsiad też już oddał? zapytaj!

Anonimowy 1 miesiąc temu 10 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 10 zł

Prezent urodzinowy Moniki Kwiatkowskiej 1 miesiąc temu 450 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem