Tomasz Płatos

Tomasz Płatos, Sandomierz

Numer skarbonki: 110945
Pomóżcie mi wygrać z glejakiem IV stopnia dla moich dzieci
zebrano:
33 370 zł
13%
cel zbiórki:
240 000 zł

Historia

Cześć,

Nazywam się Tomek, mam 34 lata, pochodzę z pięknego miasta Sandomierza. Mieszkam tu z moją wspaniałą rodzinką, cudowną żoną Anią i dwoma kochanymi córeczkami Julcią (7 lat) i Wiki (2 lata).

Moja historia zaczęła się w 2013r od częstych bóli głowy, złego samopoczucia i osłabienia. Zgłosiliśmy się do neurologów w celu zdiagnozowania problemów.  Skierowano nas na badania TK i MRI, w którym wyszły zmiany w głowie o nie wiadomym pochodzeniu. Nikt nie był w stanie postawić diagnozy przez kilkadziesiąt miesięcy. Konsultowaliśmy się u kilku specjalistów i każdy mówił co innego, borelioza, stwardnienie rozsiane  itp. Kazano nam czekać i kontrolować się co kilka miesięcy. Badania krwi, markery rakowe wszystko wychodziło idealne… niestety do czasu. 28 listopada 2018 dostałem bardzo silnych bólów głowy, wylądowaliśmy na pogotowiu i po zrobieniu rezonansu okazało się, że mam guza mózgu.

Zapadła szybka decyzja o operacji chirurgicznej w Grodzisku Maz. Guz ze względu na umiejscowienie został usunięty tylko częściowo, nie udało wyciąć w całości. Pobrano próbki do badań histopatologicznych, czekaliśmy miesiąc na wynik z wielką nadzieją, że nie będzie to nic bardzo poważnego.

03 stycznia 2019 otrzymaliśmy wynik, który okazał się dla nas wstrząsający glejak wielopostaciowy IV stopnia najgorsze z możliwych rozwiązań, jest to nowotwór złośliwy, bardzo agresywny mający tendencję do szybkiej wznowy.

Standardowe leczenie w Polsce chemio (zaczynam pierwszą sesję + sterydy 11.01)  i radioterapią nie dają szans na wyleczenie glejaka dlatego też chcemy podjąć walkę o życie i zdrowie korzystając z komercyjnych rozwiązań w klinikach niemieckich. Niestety koszty takiego leczenia są ogromne i nieosiągalne dla naszej rodziny tym bardziej że ja po operacji nie jestem w stanie wrócić do pracy, a Ania również nie pracuje zajmując się wychowaniem naszych kochanych pociech i teraz również opieką nad moją skromną osobą, która nie do końca dobrze się czuje po ciężkiej operacji (bóle głowy, problemy z widzeniem, senność  itd.)

Wysłaliśmy już wyniki badań do Niemiec  i czekamy na kwalifikację do terapii Nanotherm w firmie Magforce  w Berlinie - koszt wynosi około 60 tys. EURO  http://www.magforce.de/home.html

A w przypadku braku kwalifikacji alternatywą jest terapia immunologiczna dostępna w IOZK w Kolonii - koszt wynosi około 60 tys. EURO http://www.iozk.de/en/start/home

Mam nadzieję, że dzięki wsparciu rodziny, znajomych i wszystkich ludzi dobrej woli uda mi się uratować moje życie. Tak bardzo chciałbym móc patrzeć jak dorastają moje kochane córeczki i uczestniczyć w ich wychowaniu przez kolejne lata.

Z całego serca proszę o wsparcie, ponieważ każda złotówka jest ważna. Zawsze sam starałem się  pomagać innym i zarabiać na utrzymanie  moich bliskich teraz niestety jestem zmuszony prosić sam o pomoc. Z góry dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli którzy wspomogą mnie w tej walce .

Pozdrawiam

Tomek

Darowizny na rzecz leczenia Tomka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż".

Galeria

Dziennik

Dziękuję wszystkim osobom, które nas wspierają w tych trudnych chwilach. Wasze bezinteresowne wsparcie dodaje nam wiary w to, że damy radę i wygramy walkę z tak ciężkim przeciwnikiem..Bardzo dziękujemy za taki wspaniały odzew!

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 dni temu 1500 zł 10

Trzymamy kciuki powod-enia Tomaszu!!

Marcin Katra 1 dzień temu 1000 zł

Tomek Jesteśmy z Tobą!

Grażyna i Robert 5 dni temu 1000 zł 26

Tomek walcz, życzymy powrotu do zdrowia

Anonimowy 5 dni temu 1000 zł

Alicja i Waldemar Jurkowscy 6 dni temu 700 zł 38

Walcz i bądź silny!!Wierzymy że wygrasz :)

Anonimowy 5 dni temu 600 zł 8

Tomek, dużo wiary I siły, zwyciężysz!!!

Anonimowy 1 dzień temu 500 zł

Anonimowy 2 dni temu 500 zł 1

Wygrasz !!!!!

Anonimowy 2 dni temu 500 zł

Anonimowy 2 dni temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem