Urszula Tryc

Urszula Tryc, Anastazew

Numer skarbonki: 110824
Potrzebne wsparcie na dalsze leczenie i rekonstrukcję piersi.
zebrano:
901 zł
3%
cel zbiórki:
25 000 zł

Historia

Mam na imię Urszula, mam 40 lat. Jestem mamą dwójki dzieci, jedno co prawda ma 20 lat, ale drugie dopiero 7. Chęć życia jest sporo silniejsza, gdy ma się dla kogo walczyć z nowotworem. Rodzina jest bardzo motywująca i wspierająca.

We wrześniu 2017 roku rozpoznano u mnie nowotwór piersi o dużej agresji Her2 +++. Były to dla nas wszystkich ciężkie chwile, a oczekiwanie na leczenie zwiększało obawę przed dalszymi przerzutami. Przeszłam chemioterapię, trudne i wycieńczające organizm leczenie. W końcu doszło do całkowitej mastektomii piersi wraz z węzłami chłonnymi, z którą straciłam część swojej kobiecości, ale dziękuję Bogu, że żyję i operacja się powiodła. Moje wyniki histopatologiczne określiły, że ze stopnia złośliwości G1(3+1+1) zmieniły się na G3(3+3+3), czyli mój organizm nie zareagował dobrze na leczenie. Zostaję jeszcze poddana naświetlaniom radioterapii, które mają za zadanie wyniszczyć komórki rakowe.

Moje obawy co do nawrotu choroby są dość duże, staram się nie poddawać oraz nie tracić nadziei. Dlatego też proszę o wsparcie finansowe, które pomoże mi wrócić do normalności i cieszyć się z szansy życia. Chciałabym żyć jak najdłużej, bez myśli, które codziennie przypominają mi o chorobie, gdy patrzę w lustro. Jedną z moich szans na normalność jest rekonstrukcja piersi oraz możliwość dalszego leczenia i badań w szybszym terminie, niż oczekiwanie na NFZ.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Dziękuje wszystkim znajomym, nieznajomym, a przede wszystkim rodzinie za okazane wsparcie i pomoc w tych trudnych chwilach, pozdrawiam😙😙😙😙😙

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 68 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 72 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 15 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 200 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 50 zł

Anonimowy 1 rok temu 50 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 20 zł

Anonimowy 1 rok temu 20 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem