Urszula Tryc

Urszula Tryc, Anastazew

Numer skarbonki: 110824
Rak powrócił, proszę pomóżcie!
zebrano:
1 306 zł
2%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Mam na imię Urszula, zachorowałam, mając 40 lat. Jestem mamą dwójki dzieci, jedno co prawda ma 20 lat, ale drugie dopiero 7. Chęć życia jest sporo silniejsza, gdy ma się dla kogo walczyć z nowotworem. Rodzina jest bardzo motywująca i wspierająca.

We wrześniu 2017 roku rozpoznano u mnie nowotwór piersi o dużej agresji Her2 +++. Były to dla nas wszystkich ciężkie chwile, a oczekiwanie na leczenie zwiększało obawę przed dalszymi przerzutami. Przeszłam chemioterapię, trudne i wycieńczające organizm leczenie. W końcu doszło do całkowitej mastektomii piersi wraz z węzłami chłonnymi, wraz z czym straciłam część swojej kobiecości, ale dziękuję Bogu, że żyję i operacja się powiodła. Moje wyniki histopatologiczne określiły, że ze stopnia złośliwości G1 (3+1+1) zmieniły się na G3 (3+3+3), czyli mój organizm nie zareagował dobrze na leczenie. Zostaję jeszcze poddana naświetlaniom radioterapii, które mają za zadanie wyniszczyć komórki rakowe.

Moje obawy co do nawrotu choroby są dość duże, starałam  się nie poddawać oraz nie tracić nadziei. Tak do tej pory było, ale niestety długo to nie trwało - ON powrócił, nie dał o sobie zapomnieć☹️😭 Tym razem dał przerzuty do płuca i wątroby. Rekonstrukcja była zaplanowana na grudzień 2020, komplikacje zdrowotne też do tego czasu były, ale najgorsza jest diagnoza: RAK POWRÓCIŁ. Cel, który miał się niedługo spełnić, poszedł w zapomnienie. Teraz ponowna walka, która w Polsce nie daje szans na wyzdrowienie, więc pomóżcie, proszę, podjąć mi tę walkę za granicą. Tam mam większe szanse na leczenie i dłuższe życie.

Dziekuję za dotychczasową pomoc i wsparcie finansowe! 😘💕💗 Chciałabym wygrać po raz kolejny i żyć jak najdłużej dla moich dzieci, rodziny i przyjaciół, którzy znowu płaczą, martwiac się o moje zdrowie i życie, które przez to agresywne raczysko wisi na włosku... Boję się, więc proszę Was jeszcze o modlitwę za moje zdrowie i pokonanie tej strasznej choroby 🙏 Bogu niech będą dzięki za jego łaski 🙏

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Dziękuje wszystkim znajomym, nieznajomym, a przede wszystkim rodzinie za okazane wsparcie i pomoc w tych trudnych chwilach, pozdrawiam😙😙😙😙😙

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 20 zł 6

Panie Jezu Ty się tym zajmij.

Dziękuję za wsparcie.Bog jest wielki.💕💕💕💕🙏
Urszula


Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 50 zł

Dziewczyny jak Maliny Brzeźno 3 tygodnie temu 50 zł 4

Dziewczyny z Brzeźna wspierają zobacz co zrobiły dla Ciebie https://www.facebook.com/dziewczynyjakmaliny.kgw

Dziękuję ślicznie 🙏
Urszula


Anonimowy 3 tygodnie temu 70 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 70 zł 9

Trzymam kciuki i pozdrawiam:)

Dziękuję
Urszula


Anonimowy 3 tygodnie temu 15 zł 4

Trzymam mocno kciuki:)

Anonimowy 3 tygodnie temu 5 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem