Waldemar Motyl

Waldemar Motyl, Piotrków Trybunalski

Numer skarbonki: 111044
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Waldemar odszedł...
zebrano:
157 zł
0%
cel zbiórki:
130 000 zł

Historia

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Waldemar odszedł…

Składamy szczere wyrazy współczucia jego rodzinie i bliskim.

Zarząd Fundacji Alivia.

Skarbonka Waldemara została zamknięta. Prosimy nie przekazywać darowizn na ten cel. ………………………………………………………..***………………………………………………………….

ZBIERAM NA TERAPIĘ PROTONOWĄ, KTÓRA MOŻE URATOWAĆ MOJE ŻYCIE.

Mam na imię Waldemar, mam 59 lat. Mam Żonę, dwójkę kochanych dzieci i wspaniałą wnuczkę. Prowadziliśmy normalne życie dopóki nie rozpoznano u mnie w grudniu 2015 roku złośliwego raka płuca lewego.

Guz nacieka na tętnicę płucną i jest nieoperacyjny. W roku 2016 przeszedłem przez kilka cykli chemioterapii z bardzo niską skutecznością. W 2016 roku zostałem poddany również radioterapii. Rok później nastąpił regres choroby. Guz nie zmalał, ale również nie powiększał się. Niestety po badaniu kontrolnym w styczniu 2018 roku okazało się, że nastąpiła progresja choroby. Guz urósł i zrobił przerzuty do węzłów chłonnych. W dalszym leczeniu zostałem zakwalifikowany do badań klinicznych. Po 2-miesięcznym podawaniu leku, będącego w fazie badań, doznałem bardzo ciężkich powikłań. W ciężkim stanie leżałem w szpitalu, walcząc o życie.

Na szczęście udało się opanować powikłania, ale walka z rakiem trwa. Niestety zostałem poinformowany, że nie mam żadnej możliwości leczenia w kraju. Jednak mam dla kogo żyć i chcę dalej walczyć. Czuję w sobie jeszcze wiele siły i chciałbym pokonać nowotwór.

Zwróciłem się do Rinecker Proton Therapy Center w Monachium. Po wnikliwej analizie historii mojej choroby oraz wszystkich badań otrzymałem odpowiedź, że w moim przypadku zachodzi pilna konieczność przeprowadzenia naświetlania. Może być ono przeprowadzone protonami przy oszczędzaniu zdrowych struktur. Koszt takiej terapii to 29.500,00 euro (to jest około 130 tysięcy złotych).

Niestety nie stać mnie na tak kosztowne leczenie. Dlatego proszę Państwa o pomoc.

Całe moje życie i życie mojej rodziny skupiło się na walce z chorobą.

Pozdrawiam serdecznie.

Waldemar.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 5 zł 26

Życzę bardzo dużo zdrowia :)

Anonimowy 5 miesięcy temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem