Wioletta Wróblewska

Wioletta Wróblewska, Łódź

Numer skarbonki: 111165
Proszę o pomoc na nierefundowany lek w terapii raka piersi.
zebrano:
900 zł
1%
cel zbiórki:
70 000 zł

Historia

Mam na imię Wioletta. Mam 43 lata. Jestem mamą 10-letniej Marysi i żoną wyjątkowego człowieka, który wspiera mnie od momentu zachorowania czyli już 6 lat. Mamy za sobą dużo ciężkich dni, ale również wielką wiarę na przyszłość.

We wrześniu 2013 r. zdiagnozowano u mnie hormonozależnego raka piersi HER2-ujemnego. Jestem po dwóch operacjach: wycięcia guzka (metoda oszczędzająca) oraz wycięcia większości węzłów chłonnych lewej pachy.

Byłam poddawana chemii. Za sobą mam też hormonoterapię. Niestety po jakimś czasie rak dał o sobie znowu znać. W 2015 r. po kolejnych kontrolach okazało się, że mam przerzuty do płuc, wątroby i kości. Nadal jestem leczona, ale rak wraca. 

Przed chorobą byłam czynna zawodowo jako pracownik administracji publicznej. W trakcie choroby też staram się pracować pod warunkiem, że moja kondycja zdrowotna pozwala. Jestem oddana swojej pracy, kontakt z klientem jest dla mnie ważny i zawsze staram się załatwiać sprawy pozytywnie. W ogóle jestem osobą pogodną, mimo przeszkód życiowych.

Kocham swoją Rodzinę i codziennie obserwuję jak rozwija się moja córka. Żyję jak większość rodzin w naszej kochanej Polsce i chciałabym dalej mieć tę szansę.

Dziś potrzebuję pomocy na nowoczesną, ale dla mnie nierefundowaną terapię. Lek, który został zrefundowany dla nielicznych, mnie kosztuje około 5400 złotych za jeden cykl terapii. Jeden cykl to trzy tygodnie leczenia i tydzień przerwy. Ktoś zapyta, na ile cykli składa się leczenie? Nie ma progu, lek przyjmuje się do póty dopóki pomaga, a zatem pieniądze są cały czas potrzebne.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.        

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 9 miesięcy temu 1000 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem