Zbigniew Magdziński

Zbigniew Magdziński, grudziądz

Numer skarbonki: 111022
Zbieram na nierefundowane leczenie.
zebrano:
234 zł
0%
cel zbiórki:
60 000 zł

Historia

Witam.

Mam na imię Zbigniew i mam 61 lat. Jestem mężem, ojcem i dziadkiem dwóch wspaniałych wnuków. Mieszkamy w Grudziądzu. 

W marcu 2017 roku moje życie legło w gruzach - diagnoza - nowotwór złośliwy odbytu. Na początku się załamałem, a obecnie chcę walczyć z chorobą, ponieważ mam dla kogo żyć. Pragnę jeszcze cieszyć się życiem, zajmować rodziną i realizować swoje pasje. Nie chcę się jeszcze poddawać. 

Po kilku konsultacjach w poradni onkologicznej w Bydgoszczy miałem trzy operacje. Obecnie jestem po radioterapii i chemioterapii. Metody leczenie nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Nastąpiła progresja choroby i dlatego jedynym, może ostatnim ratunkiem dla mnie jest lek o nazwie STIVARGA (regorafenib). Niestety, jest jeden mankament, lek nie jest refundowany przez NFZ. Trzeba za niego zapłacić samemu. Miesięczny koszt leczenia to około 13 - 15 tysięcy złotych. W Polsce dla chorych na nowotwór jelita grubego nie ma dostępu do III i IV linii leczenia. W Europie od kilku lat jest nowoczesna terapia dedykowana dla pacjentów z tego typu nowotworem. Preparaty zawierające regorafenib dają dużą szansę na wydłużenie życia pacjentom nawet w zaawansowanym stadium choroby. Terapie obecnie finansowane są w 23 krajach Unii Europejskiej. A co z chorymi w Polsce... ? Zostali pozostawieni bez możliwości dalszego leczenia.

Nowotwór jelita grubego jest to choroba przewlekła, ale można z nią żyć. Proszę o pomoc w walce o życie. Pomóżcie mi spędzić razem z rodziną jak najwięcej czasu, gdy jeszcze nie jest za późno. Mój los jest w ludziach o wspaniałych sercach. Mam promyk nadziei, że mi się uda, dzięki Wam.

Dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam, Zbigniew. 

Darowizny na rzecz leczenia Małgosi Zbigniewa można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 200 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 30 zł 16

Dużo zdrówka!

Marta 3 miesiące temu 30 zł 23

Dużo zdrowia!

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem