Zbigniew Szczygieł

Zbigniew Szczygieł, Wieliczka

Numer skarbonki: 111327
Chcę pokonać glejaka, bo mam dla kogo żyć!
Na zebranie środków
mamy czas do: 30 września 2020
zebrano:
20 596 zł
4%
cel zbiórki:
450 000 zł

Historia

Mam na imię Zbigniew, mam 59 lat. Lubię swój świat i kocham to co robię - daję zabytkowym meblom drugie życie, może dostanę też je ja...

W lipcu 2018 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór prostaty z przerzutami do węzłów chłonnych i kości kulszowej. Po prawie roku walki (cykle radioterapii i chemioterapii) udało się pokonać przeciwnika!

W końcu czas dla rodziny, dzieci i wnuka! (Marianna- 13 lat, Jadwiga- 10 lat, dorosłe już bliźnięta Magda i Michał, oraz Jaś - mój ukochany pięciolatek!) Mam im jeszcze tyle do pokazania!

Gdy próbowałem złapać oddech i wrócić do normalności, nadeszło najgorsze… w listopadzie 2019 wykryto guza mózgu zlokalizowanego w obu płatach czołowych. Natychmiast przeszedłem operację. Usunięto zmianę z płata czołowego lewego, niestety przez usytuowanie w prawym płacie - guz pozostał. Wyniki histopatologiczne potwierdziły podejrzenia neurochirurgów - glejak wielopostaciowy typ IV wg WHO (najbardziej złośliwy i agresywny, szybko rośnie i się rozprzestrzenia) - okropny cios! W styczniu 2020 rozpocząłem kolejne cykle radioterapii uzupełnione o chemioterapię. To były bardzo ciężkie 4 miesiące. Niestety w maju podczas kontrolnego rezonansu okazało się, że dotychczasowe leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów - zaproponowano mi kolejne cykle chemioterapii… Wiem, że możliwości tu w Polsce się wyczerpują. Chcę jednak walczyć dalej, spróbować wszystkich metod i leków dostępnych poza granicami naszego kraju. Nie mam dużo czasu, ale mam wsparcie wspaniałej Rodziny i Przyjaciół. 

Ogromną barierą jaką muszę jeszcze pokonać, jest gigantyczny koszt leczenia. Zbieram środki na leczenie immunologiczne nierefundowane w Polsce - ok. 100 000 EURO. Proszę pomóżcie, bo mam dla kogo żyć! 

CHCĘ POKONAĆ GLEJAKA, MAM DLA KOGO ŻYĆ! 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Jan Gąsiorowski 12 godzin temu 1500 zł 1

Zdrowia! Nic więcej! Trzymamy kciuki! Jasiek i Martyna G.

Anonimowy 23 godziny temu 1000 zł

Anonimowy 1 dzień temu 1000 zł

Nadzieja... niech daje siłę do walki. Siły i zdrowia Zbyszku! Walcz!

Anonimowy 1 dzień temu 1000 zł 3

Wierzymy, że będzie dobrze! ZL & RL

Roksana Damian Skotnicccy 2 dni temu 1000 zł 1

Życzymy dużo zdrowia!

Anonimowy 2 dni temu 1000 zł

Powodzenia

Anonimowy 10 godzin temu 500 zł

Anonimowy 10 godzin temu 500 zł

Anonimowy 18 godzin temu 500 zł

Planujemy jeszcze niejedną wspólną kawę.

Robert Malczewski 1 dzień temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem